Vyrų pergalė pirmose namų rungtynėse. Akademija – Plungė 50-14
2014-05-10 Nr-8

Nuotraukų autorius Lukas Miglinas

Akademijos žaidėjai su kaupu atsilygino už praėjusiais metais patirtą skaudų pralaimėjimą Plungėje ir įtvirtino savo pozicijas kovoje dėl patekimo į geriausiųjų ketvertą Lietuvos regbio čempionate. Nuo pat pirmųjų minučių buvo aišku, kuri iš komandų yra stipresnė. Jau iki pertraukos akademikai susikrovė dvidešimt šešių taškų persvarą, o antrajame kėlinyje skirtumą tik dar padidino.

2014-05-10 Nr-7

Pirmąjį žeminimą 9-tą minutę pelnė Edmundas Grybauskas. Du taškus realizacijos smūgiu pridėjo Artur Čiurlionis. Dar po kelėtos minučių penkiais taškais pasižymėjo Artūras Miežys. Kėliniui įpusėjus savo taškų sąskaitą žeminimu atidarė Mantas Visminas. Artur sėkmingai realizavo. Netrukus iš aikštės už grubų elgesį buvo išvarytas plungiškis Mindaugas Mikuckis, o Akademija tuo pasinaudojo pelnydama dar septynetą taškų. Vartų liniją su kamuoliu rankose antrą kartą kirto Edmundas. 27-tą minutę plungiškius visiškai nokautavo Eimanto žeminimas ir realizacija. Vis dėlto likus penketui minučių iki pirmo kėlinio pabaigos svečiai panaikino sausą Akademijos pranašumą. Vilniečiams atsainiau sužaidus gynyboje, žeminimą pelnė Mindaugas Zaburas. Edgaras Salys realizavo. Pirmosios rungtynių pusės išliko įtikinantis – 33-7.

2014-05-10 Nr-6

Antrasis kėlinys prasidėjo ramiai ir nei vieną iš komandų nesistengė pakeisti rezultato. Tačiau drausme negarsėjantys Plungės regbininkai ir vėl pasišiukšlino. Dešimt minučių pailsėti buvo priverstas Irmantas Kučinskas. Akademija nedelsiant tuo pasinaudojo. Prispaudimą pelnė Edmundas. Deja, ne už ilgo pačių šeimininkų aikštėje liko keturiolika – susivaldyti nepavyko Aurimui Streckiui. Šįkart plungiškiai pasinaudojo persvara ir pelnė septynis taškus.

Nepaisant varžovų taškų, rungtynėms einant į pabaigą akademikai vis tiek sugebėjo dar du kartus žeminti plungiškių įskaitiniame plote. Trečiąjį žeminimą pelnė Edmundas, o fantastišką šeštadienio pergalę savo antruoju žeminimu užbaigė Mantas. Rezultatas 50-14.

Tauro-VRA komandai taškus pelnė: Eimantas Badaška 18, Edmundas Grybauskas 15, Mantas Visminas 10, Artūras Miežys 5 ir Artur Čiurlionis 2 taškus. Naudingiausiu rungtynių žaidėju pripažintas Lukas Damulis, negailestingai stabdė varžovų puolimą ir laiku būdavo palaikime.

Daugiau nuotraukų:  L.Miglino FOTO