Vyrų kluptelėjimas rudens etapo pradžioje 46-19

2015-09-05 Nr-1Nepastebėję, kad vasara jau baigėsi, akademikai vos spėjo susirinkti, tad į rungtynes Šiauliuose su PRC komanda išvyko vos penkiolika žaidėjų. Aikštėje greitai išaiškėjo, kuri iš dviejų komandų rimčiau pasiruošus ir šeimininkai šventė pergalę 46-19.

Akademijos vyrus jau pirmomis minutėmis pribloškė „Šiauliai-PRC” puolimas. Šiauliečiai per pirmas šešias minutes pelnė du žeminimus ir kartą pataikė realizaciją. 15-ą minutę susižeidus Dainiui Čaščin vilniečiai liko žaisti nevisa sudėtimi. Nors padėtis buvo kritiška, mūsiškiai pajėgė bent trumpam susitelkti ir 20-ą minutę legionierius Giedrius Narakas pelnė žeminimą, sušvelninusį atotrūkį. Deja, išlaikyti tempo Akademijai nepavyko ir per likusią pirmo kėlinio pusę tik šeimininkams pavyko pelnyti taškus. 25-ą Ovidijus Mykolaitis pelnė žeminimą, o netrukus Gintautas Norkaitis pataikė baudos smūgį.

2015-09-05 Nr-2Antrasis kėlinys prasidėjo nelygt pirmasis. Vėl šiauliečiai pirmieji pelnė žeminimą. 52-ą minutę Akademijai žeminimą pelnė Augustinas Terleckas, bet „Šiauliai-PRC” netruko atsakyti tuo pačiu. Akademikai pelnė paskutinį-trečiąjį žeminimą, tačiau šeimininkų atsakas buvo staigus ir lygiavertis. Iki rungtynių pabaigos šiauliečiai pelnė dar du žeminimus ir kartą pataikė baudos smūgį. Rungtynės baigėsi užtikrintu rezultatu 46-19.

Akademikų žaidimas šeštadienio rungtynėse nebuvo tragiškas, bet absoliuti pasirengimo stoka ir per trumpas atsarginių suolelis lėmė skaudų pralaimėjimą. Įvertinę savo klaidas ir kiek atkakliau pasitreniravę, Akademijos vyrai kitą savaitgalį Vilniaus derbyje su „Geležiniu vilku” tikrai parodys, ko yra verti.