„VRA-Tomosta“ regbininkai buvo per plauką nuo taškų Kaune
"VRA-Tomosta" komanda

„VRA-Tomosta“ komanda

Šeštajame „Baltic Top league“ ture „VRA-Tomosta“ komanda svečiavosi Kaune. Nors oras ir nebuvo pats geriausias regbiui, tačiau komandos rodė kokybišką ir patrauklų regbį. Rungtynėse kuriose beveik visi taškai buvo pelnyti pirmame kėlinyje, vilniečiai nusileido Kauno „Ąžuolo regbininkams rezultatu 12:21.

Pirmajame kėlinyje taškų ilgai laukti nereikėjo. Jau rungtynių pradžioje komandos apsikeitė sėkmingomis realizacijomis. 9min. po vilniečių klaidos gynyboje, „Ąžuolo“ regbininkai pelnė pirmą žeminimą. Antrą žeminimą kauniečiai pelnė 27min. tačiau sėkmingi Manto Butkevičiaus realizacijos smūgiai neleido „Ąžuolo“ regbininkams atitrūkti ir pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 12:18.

Geriausias rungtynių "VRA-Tomosta" regbininkas - Mantas Butkevičius

Geriausias rungtynių „VRA-Tomosta“ regbininkas – Mantas Butkevičius

Antrajame kėlinyje abi komandos iki pat rungtynių pabaigos kovėsi be taškų. Nors ir žiūrovai galėjo išvysti gražias ir efektyvias abiejų komandų atakas, tačiau rezultatas švieslentėje nesikeitė. 78min. „VRA-Tomosta“ suklydo savo aikštės pusėje, tad tuo pasinaudoję kauniečiai pelnė realizacijos smūgį. „Vilniaus regbio akademijos“ regbininkams nebeužteko laiko pakeisti rungtynių rezultato ir rungtynės baigėsi rezultatu 12:21.

Geriausias  rungtynių „VRA-Tomosta“ žaidėjas – Mantas Butkevičius.
Geriausias „Gralla Premium“ gynėjas – Aurimas Streckis.

Geriausias "Gralla premium" gynėjas - Aurimas Streckis

Geriausias „Gralla premium“ gynėjas – Aurimas Streckis

„Gaila, kad rungtynėse nesugebėjome išlaikyti disciplinos. Jei savo pusėje dar laikėmės jos, tai varžovų pusėje to labai trūko. Galėjome po atvirų grumtynių ar po prasiveržimų pelnyti taškus, tačiau daug klydome. Dar galėjome iškovoti bonus tašką, tačiau likus kelioms minutėms prasižengėme ir varžovas pelnė dar 3 taškus. Nieko nepakeisime, vyrai kovėsi ir turėjo galimybę iškovoti pergalę. Dabar turime ruoštis derbio rungtynėms ir taisyti klaidas“ – rungtynes komentavo komandos vyr. treneris Vidmantas Valys.

Sekančios rungtynės vyks rugsėjo 24d. 14:00 val. Vilniuje su „Geležinio Vilko“ komanda. Kviečiame sirgalius atvykti į Verkių mokyklos – daugiafunkcinio centro regbio stadioną (Verkių g. 62) ir palaikyti „VRA-Tomosta“ vyrų!