VRA jauniai iškovojo sidabro medalius

2014-10-18 Nr-8Jauniai finale susitiko su praėjusių metų čempionais Šiaulių „Vairu“. Komanda labai intensyviai ruošėsi būtent šioms varžyboms, žaidėjų galvose vis šmėžavo vaizdai apie artėjantį finalą. Štai ir atėjo ta diena. Rūbinėje buvo jaučiama itin stipraus susikaupimo ir ryžto kupina atmosfera. Aikštelėje, kaip ir buvo tikėtasi, virė apylygė kova. Gaila, bet apmaudi klaida ir perimtas kamuolys pirmojo kėlinio pradžioje leido vairiečiams įsirašyti 7 taškus. Nepaisant to, Akademikai likusį kėlinį aršiai kovojo ir visą laiką spaudė varžovus prie pat jų žeminimo ploto. Iki taškų trūko tiek mažai – pamestas kamuolys, užimta bloga pozicija, jaudulys… tačiau Dainius Žepnickas gudriai praslydo tarp varžovų po greitos baudos ir pelnė žeminimą. Rezultatas po pirmojo kėlinio 5-7.

2014-10-18 Nr-6Antrasis kėlinys ir toliau liko įtemptas. Akademikai vėl spaudė varžovus jų pusėje ir Tomas Grigaitis pelnė žeminimą. Akademikai jau pirmavo, beliko tik gerai gintis, tačiau gudrus svečių žaidimas ir apmaudi klaida vėl sujaukė situaciją vilniečiams. Likus kiek mažiau nei pusei antrojo kėlinio Deividas Bimba rado spragą varžovų gynybinėje linijoje ir pelnė prispaudimą. Akademikai jau pirmavo rezultatu 15-12. Iki rungtynių liko 7 min., bet apmaudi klaida savo aikštės pusėje rungtynių pabaigoje suvirpino žaidėjų nervus. Vairiečiai vėl pirmauja. Liko tik kelios minutės, Akademikai dar turi šansą persverti rezultatą. Bet to padaryti nepavyko. Vairiečiai pelnė dar vieną žeminimą ir tapo čempionais.

2014-10-18 Nr-28„Jaučiuosi baisiai. Daug dirbome, bet pasirodo varžovai dirbo dar daugiau. Labiausia apmaudu dėl to, kad daugelį žeminimų praleidome dėl savo jaudulio ir žioplų klaidų, tik vienas praleistas žeminimas buvo po gražios ir gerai organizuotos atakos. Bet negalima visiškai nuleisti galvos. Komandos žaidimas buvo neblogas, pavyko išpildyti dalį plano. Žinant tai, kad šių metų planas buvo bent medaliai ir tai, kad du trečdalius komandos sudarė galingi jaunesni žaidėjai, emocijos gerėja. Mūsų jaunesnieji vyrukai yra neįtikėtina, viską griaunanti jėga. Šis finalas jiems davė daug naudingos patirties, tikiu, kad kitais metais savo amžiaus grupėje jie pasieks finalą ir susitvarkys su tuo didžiuliu jauduliu ir atsakomybe. Man šis sidabras daug reiškia. Žiūrėdamas į šį medalį visada prisiminsiu šiuos vaikinus ir nuostabiausią komandą, kurioje yra tekę žaisti.“ – neslėpė nusivylimo, tačiau pozityviai į ateitį žiūrėjo kapitonas Audrius Žemys.

Daugiau nuotraukų:  PHOTOS