Vis geresnį žaidimą demonstruojantys „VRA-Tomosta“ regbininkai užkūrė pirtį Šiaulių grandams „Vairas-Kalvis-Jupoja“ ekipai
"VRA-Tomosta"

„VRA-Tomosta“

Savo žaidimo braižą atrandantys ir gerą kovą „Baltic Top League“ grandams duodantys „VRA-Tomosta“ regbininkai garbingai visas rungtynes priešinosi Šiaulių „Vairas-Kalvis-Jupoja“ komandai.

Viso pirmo kėlinio metu komandos keitėsi taškais ir tikrai buvo sunku vertinti kas galėtų laimėti šias rungtynes. Pirmus rungtynių taškus pelnė „Vilniaus regbio akademijos“ narys Mantas Butkevičius sėkmingai realizavęs baudos smūgį ir išvedęs vilniečius į priekį 3:0. Tačiau ko kelių minučių tie patys vilniečiai grubiai klydo gynyboje ir prasileido žeminimą į savo įskaitinį plotą. Komandos dar keitėsi sėkmingomis atakomis ir pirmo kėlinio metu visus taškus „VRA-Tomosta“ gretose pelnęs Mantas Butkevičius vedė vilniečius į priekį, tačiau pirmas kėlinys baigėsi nors ir maža, bet šiauliečių persvarą 11-13.

Geriausias "VRA-Tomosta" rungtynių žaidėjas Zigmas Kleiza

Geriausias „VRA-Tomosta“ rungtynių žaidėjas Zigmas Kleiza

Antras kėlinys prasidėjo nesėkmingai „VRA-Tomosta“ ekipai. Vilniečiai prasileido sėkmingą baudos smūgį ir Mantas Butkevičius gavo geltoną kortelę. Tuo pasinaudoję šiauliečiai padidino atotrūkį tarp komandų 11-28. 68 rungtynių minutę pavyzdinę ataką surengė vilniečiai, puikiai aikštę matęs Mantas Butkevičius atliko perdavimą Juliui Melnikui ir šis prispaudė kamuolį į varžovų įskaitinį plotą. „VRA-Tomosta“ grįžo į rungtynes ir rezultatas sušvelnėjo iki 18-26. Deja, bet vilniečiams nebepavyko per likusį laiką pelnyti taškų ir teisėjo švilpukas paskelbė varžybų pabaigą.

Geriausių „VRA-Tomosta“ rungtynių žaidėjų pripažintas Zigmas Kleiza.
Geriausių „Gralla-Premium“ rungtynių gynėjų pripažintas Tomas Grigaitis.

Geriausias "Gralla Premium" rungtynių gynėjas Tomas Grigaitis

Geriausias „Gralla Premium“ rungtynių gynėjas Tomas Grigaitis

Po rungtynių komandos vyr. treneris Vidmantas Valys išliko pozityvus ir džiaugėsi savo auklėtinių žaidimų – „Šias rungtynes mes pralaimėjome, bet rungtynes vertinčiau teigiamai, nes žaidimas tikrai pagerėjo. Dar turime gerinti gynyboje spragas ir atidirbinėti bendrą taktinį žaidimą.

Dėkoju savo komandos žaidėjams už kovingumą ir norą laimėti prieš daugkartinius čempionus. Noriu padėkoti savo savanoriams, administracijai ir sirgaliams, kurie palaikė ir padėjo pasiruošti varžyboms bei trečiam kėliniui.“

Sekančios rungtynės yra numatytos jau šį sekmadienį Šiauliuose prieš „Šiauliai“ komandą.

Nuotraukos : https://www.facebook.com/VilniusRugby/photos/pcb.5428080227259182/5428078640592674
Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/VilniusRugby/photos/pcb.5428231487244056/5428225987244606
Dar daugiau nuotraukų : https://www.facebook.com/media/set/?vanity=dovydas.bagdanavicius&set=a.10225099016836437