Vidmanto padėka

2021-10-26Spalio 11 d. susirgau Covid. Vakare man pasidarė silpna, pakilo temperatūra ir pradėjau sloguoti. Sunku buvo dirbti stadione ir teko anksčiau grįžti namo.

Antradienį atlikau GPR testą ir trečiadienį gavau jau atsakymą, kad sergu Covid.

Nereikėjo vykti į ligoninę ir ten laukti savo likimo, nes buvau du kartus pasiskiepijęs. Turbūt galima sakyti, kad persirgau „lengvai”.

Man per tą laiką buvo sunku: varvėjo snarglys, skaudėjo galva, šokinėjo temperatūra nuo 37,0 iki 38,2. Tas pats buvo ir su galva – vieną valandą prakaitas, o netrukus išsekimas ir troškulys. Blogiausia, kad naktimis negalėjau užmigti.

Karščiavimas truko apie penkias dienas. Po penkių dienų prasidėjo nepakeliami nugaros skausmai. Varčiausi lovoje į visas puses ir niekaip negalėjau užmigti. Taip teko kamuotis apie savaitę, bet mano būklė pradėjo gerėti ir viskas grįžo į savo vietas.

Noriu padėkoti tiems žmonėms, kurie per tą laiką rūpinosi mano sveikata. Nuoširdus AČIŪ Augustinui Terleckui, kuris domėjosi ir klausinėjo, kokia mano sveikatos būklė ir patarinėjo kaip gydytis. Mokė paprastų, patikrintų būdų – gerti aviečių arbatą, laikyti karštą pūslę skausmo vietoje.

Nuoširdus AČIŪ Aleksandrui Makarenkai, kuris atvežė ir prie durų paliko spanguolių, kad galėčiau sutrinti ir gerti karštą arbatą.

Nuoširdus AČIŪ Karinai, kuri tik neseniai palaidojo savo mylimą vyrą. Ji pastoviai klausinėjo ir patarinėjo dėl tolimesnio gydymo, atvežė ant piršto deguonies aparatą, kad pastoviai galėčiau stebėti deguonies lygį.

Nuoširdus AČIŪ Audriui Žemiui, kuris klausinėjo dėl mano sveikatos ir patarinėjo, kad jei pasidarys blogiau, kad nedelsčiau ir kviesčiau greitąją.

AČIŪ trijų brolių tėveliams Orlovams, kurie domėjosi sveikata ir atvežė ekologiškų daržovių.

Nuoširdus AČIŪ Mantui, kuris gamino man valgyti ir nešė man prie durų. Pats turėjo kruopščiai saugotis, kad neužsikrėstų nuo manęs.

Nuoširdus AČIŪ ir tiems, kurie linkėjo sveikatos ir greičiau pasveikčiau.

Man nesvarbu, kas kokią nuomonę turite dėl skiepų, bet pats džiaugiuosi, kad pasiskiepijau prieš susergant. Persirgau namuose, nors lengva nebuvo. Turiu aukštą spaudimą ir galėjo būti daug blogiau. Dėka skiepų išsaugojau savo gyvybę.