Varžybos su Panevėžio ,,Ryšių statyba“

2014-09-21 0126Sekmadienis. Vilniaus regbio akademija šiandien kovoja su Panevėžio ,,Ryšių statyba“. Prieš rungtynes VRA treneris Vidmantas Valys įteikė teisėjui Ramūnui Grumbinui 2013 metų geriausio teisėjo prizą. Varžybos prasideda, o kokia baigtis bus – neaišku. Treneris Vidmantas Valys pasako paskutines pastabas žaidėjams. Pirmą žeminimą pelnė Mantas Vaičius ir trečiąją minutę VRA uždirbo 7 taškus. Įtampa auga, o pirmojo kėlinio minutės tirpsta. 13 minutę taškus pelnė Siya, o Eimantas Badaška realizavo smūgį, todėl rezultatas – 14:0 Vilniaus regbio akademijos naudai. 19 minutę Artūras Vigūra gavo geltoną kortelę už taisyklių pažeidimą. 20 minutę svečiai pelnė 7 taškus. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 31:14. Antrajame kėlinyje pirmąsas dešimt minučių niekas nepelnė taškų, buvo atlikti keli keitimai. Gudriu kamuolio paėmimu, Panevėžys iškovojo 5 taškus. Rezultatas 31:19, o iki antrojo kėlinio pabaigos likę 20 minučių. VRA regbininkai susikaupę ir įnirtingai kovodami, pelnė dar 8 taškus, tačiau ir Panevėžys neatsilieka ir bando pasivyti, rezultatas 38:22. Šiandien fortūna nusišypsojo Vilniaus regbio akademijos sportininkams ir priešininkus jie įveikė rezultatu 45:27.

Daugiau nuotraukų:  PHOTOS