Sveikiname! VRA stipriausia Vilniaus komanda!

2014_09_28_0193Štai ir atėjo ilgai laukta kova su Geležiniu vilku. Šiandien stadione virė aistringa kova. Pirmasis ir labai aršus kėlinys baigėsi VRA laimėjimu 15:3, tai nuteikė optimistiškai, bet kartu kilo ir įtampa. Teisėjas šį kartą labai daug sykių stabdė žaidimą už prasižengimus, tačiau rungtynėms einant į pabaigą, darėsi panašu, kad Vilniaus regbio akademija taps stipriausia Vilniaus komanda. Rezultatas antrajame kėlinyje 29:8. Žiūrovai netylėjo ir labai palaikė savo komandą garsiomis ovacijomis. Paskutiniai VRA pelnyti taškai buvo iš tiesų įspūdingi: Siya įspūdingu sprintu papildė taškų kraitį 5 taškais, o Eimanto Badaškos realizacijos spyriai buvo nepaprastai taiklūs ir stiprūs. Žaidėjai buvo labai pasiruošę tokiai svarbiai kovai ir, be abejo, pergalė buvo iškovota garbingai 43-8. Sveikiname!

Daugiau nuotraukų:  PHOTOS