Svečiuose „Ąžuolyno“ progimnazijos aštuntokai

20210622_175023Birželio 22 d. į Vingio parko regbio stadioną atvyko Viliaus „Ąžuolyno“ progimnazijos aštuntokai. Mokinių tėveliai sugalvojo, kad mokslo metus galima užbaigti sportiškai ir į stadioną atvyko visa šauni bendruomenė. Stadione vaikų ir jų tėvelių bei auklėtojos laukė regbio akademijos treneriai bei savanoriai, kurie padėjo vaikams surengti puikią mokslo metų užbaigimo šventę.

Vaikai, kartu su tėvais atliko komandines ir individualias sportines užduotis. Pradžioje vaikams buvo paaiškintos regbio TAG taisyklės, o vėliau jau aštuntokai buvo suskirstyti komandomis ir žaidė regbį. Visiems buvo įdomu, nes dauguma šią sporto šaką išbandė pirmą kartą. Vėliau vyko Gladiatorių rungtynės, kamuolio nešimo per stadioną estafetė, 20210622_183815kamuolio mėtymo varžybos. Vakaro kulminacija – prizų numušimas nuo vartų su užrištomis akimis. Taip pat laukė linksmos estafetės, kai visi norintys galėjo čiuožti nuo šlaito šlapia čiuožykla, išbandyti jėgas padangos tempimo varžybose bei bandyti perspirti kamuolį per vartų skersinį.

Vakare visi šventės dalyviai buvo šiek tiek nuvarginti ir sporto varžybų ir saulės kaitros, bet visų nuotaika buvo puiki. Šventės dalyviai dėkojo Vilniaus regbio akademijai už puikią šventę, o kai kurie pažadėjo apsilankyti ir treniruotėse.