„Sostinės Tauras-VRA“ jauniai dalyvavo Lietuvos jaunių regbio 7 pirmenybėse
"Sostines Tauras-VRA" jaunių komanda

„Sostines Tauras-VRA“ jaunių komanda

Sekmadienį Šiaulių regbio akademijos stadione vyko Lietuvos jaunių regbio 7 pirmenybių antrasis turas, kuriame Vilniaus „Sostinės Tauras-VRA“ užėmė 9 vietą.

Burtai lėmė, jog Vilniaus regbio akademijos jauniai pateko į grupę su Šiaulių “Akademija-Vairas2“ ir Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ komandomis. Pirmose rungtynėse vilniečiai susirėmė su „Akademija-Vairas2“ komanda ir tik po įnirtingos kovos turėjo pripažinti šiauliečių pranašumą rezultatu 7-15. Antrose rungtynėse „Sostinės Tauras-VRA“ susitiko su kita sostinės komanda „Sostinės Tauras – Geležinis Vilkas“ ir nusileido varžovams rezultatu 0-36. Vilniaus regbio akademijos jauniai grupėje užėmė 3 vietą ir iškrito iš kovos dėl aukso medalių.

Trečiose rungtynėse „Sostinės Tauras-VRA“ auklėtiniai nusileido Jurbarko „Sporto Centras“ ekipai. Ketvirtose varžybose jaunieji akademikai jau jautė sportinį pyktį ir išklausę trenerio patarimų nugalėjo varžovus iš Panevėžio „ Sporto Centras“ komandos rezultatu 40-5. Paskutinėse rungtynėse „Sostinės Tauras-VRA“ regbininkai tik per plauką nusileido „Klaipėdos Kovas-Baltic Pallets“ ekipai 22-24 ir antrajame ture užėmė 9 vietą.

Trečiasis ir paskutinis turas yra numatytas gegužės 28d. Šiauliuose.