Solidus VRA-Tomosta pasirodymas Šiauliuose. 10-20

2016-09-12-0695Akademikai išvykoje nugalėjo Šiaulių „Šiauliai-PRC” 10-20 ir įsirašė į sąskaitą antrą pergalę Lietuvos regbio čempionate. Pirmoje rungtynių pusėje vyko lygiavertė kova ir tik kartą suspurtavus grumtynėms pavyko pramušti šiauliečių gynybą. Atakos smaigalyje atsidūrė Aurimas Streckis, kuris ir pelnė pirmąjį Akademijos žeminimą. Eimantas Badaška realizavo. Likusią pusę kėlinio komandos tęsė grumtynes dėl aikštės ploto, bet nei vienai nepavyko kaip reikiant įsitvirtinti ar bent sukurti pavienę progą pelnyti taškus.

2016-09-12-0817Antroji rungtynių pusė buvo rezultatyvesnė. Vėl pirmieji taškus pelnė akademikai. Taiklų baudos smūgį atliko E. Badaška. Įpusėjus kėliniui aikštės šeimininkai šiek tiek prisivijo vilniečius. Arnas Maslianikovas pramušė Akademijos gynybinę liniją ir pelnė žeminimą. Svečiai netrukus atsakė tuo pačiu, tik dar labiau sutvirtindami savo persvarą. Kapitonas Augustinas Terleckas be gailesčio taranavo „Šiauliai-PRC” gynėjus ir pelnė savo komandai svarbius penkis taškus. E. Badaška realizavo ir padidino persvarą iki dvylikos taškų.

2016-09-12-070771-ą minutę šiauliečiai dar kartą sumažino skirtumą. Antrąjį žeminimą šeimininkams pelnė Liudvigas Karnytis. Akademija po minutės atsakė taikliu baudos smūgiu. Vėl pasižymėjo E. Badaška, sugrąžindamas savo komandai saugią persvarą, kurios šeimininkais nepajėgtų išlyginti viena rezultatyvia ataka. Likusį rungtynių laiką akademikai neleido „Šiauliai-PRC” komandai laisvai žaisti su kamuoliu ir išsaugojo pergalingą dešimties taškų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 10-20.

Geriausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas Aurimas Streckis, kuris pirmasis pelnė taškus, nepaliaujamai gąsdino varžovus energingais prasiveržimais ir puikiai dirbo gynyboje.

Kitos „VRA-Tomosta“ rungtynės rugsėjo 24 d., 14:00 val. – Vilniaus derbis su „Geležiniu vilku”. Kviečiame palaikyti!