Sezoną pradėjo ir „Sostinės Tauras-VRA“ jaunučių A komanda
"Sostinės Tauras-VRA" jaunučių A komanda

„Sostinės Tauras-VRA“ jaunučių A komanda

Sekmadienį vyko Lietuvos regbio federacijos jaunučių A regbio pirmenybių pirmasis turas, kuriame 7 vietą iš 9 dalyvavusių komandų užėmė Vilniaus „Sostinės Tauras-VRA“.

Devynios komandos buvo suskirstytos į tris grupes, tad VRA jaunučiai grupėje susitiko su Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis vilkas“ ir Klaipėdos „Kovas-Ekovalda“ ekipomis. Pirmose rungtynėse VRA regbininkai patyrė pralaimėjimą prieš klaipėdiečius ir nusileido rezultatu 5-15. Antrosiose rungtynėse „Sostinės Tauras-VRA“ sužaidė lygiosiomis su „Sostinės Tauras-Geležinis vilkas“ komanda 0-0 ir grupėje liko trečioje vietoje. Tai lėmė, jog „VRA“ liko kovoti dėl 7-9 vietų.

Kovoje dėl septintos vietos „Sostinės Tauro-VRA“ regbininkai labiau pasitikėjo savo jėgomis ir pirmose rungtynėse įveikė 30-10 Jurbarko „Sporto centro“ komandą, o antrose šventė pergalę 30-15 prieš Šiaulių „Akademija-Šiauliai“ ekipą. Geriausiu „Sostinės Tauro-VRA“ regbininku išrinktas puikiai komandą papildęs ukrainietis Dmytro Martynov.

„Taip jau gavosi, jog į aikštelę turėjome žengti ne pilnos sudėties ir žaidėme vienu žaidėju mažiau, ir tai susilpnino komandos galimybes kovoti dėl aukštesnių vietų. Reikia pažymėti, jog labai gerai žaidė mūsų lyderiai, kurie puikiai vykdė trenerio nurodymus, puikiai dirbo gynyboje ir puolime. Sekančiame ture jau tikimės turėti pilną sudėti ir kovoti dėl aukštesnių vietų.“ – komandos vyriausias treneris Vidmantas Valys po rungtynių gyrė komandos lyderius.

Sekantis turas vyks gegužės 28d. Šiauliuose.

Taip pat apie Dmytro Martynov pasirodymą skaitykite ir ukrainiečių spaudoje.