Šeštadienį vykusiame Lietuvos jaunių regbio 15 pirmenybių pirmame ture Vilniaus regbio akademija užėmė 4 vietą
"Sostinės Tauras-VRA" jaunių regbio 15 komanda

„Sostinės Tauras-VRA“ jaunių regbio 15 komanda

Pirmame ture iš viso dalyvavo 6 komandos. Burtai lėmė, jog „Sostinės Tauras-VRA“ ekipa grupėje susitiko su Šiaulių „Akademija-Baltrex“ ir Plungės „SRC-Perkūnas-Klaipėdos kovas“ komandomis. Iki pusfinalio nužygiavusiems vilniečiams pritrūko kelių pagrindinės komandos žaidėjų, jog pakovotų dėl prizinių vietų, tad teko tenkintis 4 vieta.

Pirmąsias rungtynes Vilniaus regbio akademijos jauniai pradėjo pergalę prieš jungtinę Plungės ir Klaipėdos komandą. Įtemptoje kovoje „SRC-Perkūnas-Klaipėdos kovas“ regbininkai turėjo pripažinti „Sostinės Tauras-VRA“ ekipos pranašumą 19-15 (7-5). Vilniečių gretose 5 taškais pasižymėjo Rokas Sakalas, Dominykas Skirmantas ir Robertas Abramianas, Jonas Mizrakovskij pridėjo 4 taškus.

Antrose rungtynėse prieš „Akademija-Baltrex“ komandą įvykiai klostėsi ne taip sėkmingai ir iki pergalės pritrūko meistriškumo, patirtas pralaimėjimas rezultatu 0-46 (0-31). Savo grupėje vilniečiai užėmė antrą vietą ir pateko į pusfinalį.

Geriausias "Sostinės Tauras-VRA" turo žaidėjas Dominykas Skirmantas

Geriausias „Sostinės Tauras-VRA“ turo žaidėjas Dominykas Skirmantas

Pusfinalyje „Sostinės Tauras-VRA“ regbininkų laukė kova su pajėgia Šiaulių „Akademija-Vairas“ ekipa. Vilniaus regbio akademijos jauniai aršiai kovojo pirmąjį kėlinį, tačiau praleidę kelis žeminimus nebespėjo atsitiesti ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 24-40 (14-19). Vilniaus komandai po 5 taškus pelnė Dominykas Skirmantas, Robertas Abramianas ir Kajus Leonas Šurikov, Jonas Mizrakovskij pridėjo 4.

Pralaimėję pusfinalyje vilniečiai liko kovoti dėl 3 vietos su kita sostinės ekipa „Sostinės Tauras- Geležinis vilkas“. Pritrūkę kvapo ir kelių pagrindinių žaidėjų, Vilniaus regbio akademijos auklėtiniai nebespėjo pasivyti „Geležinio vilko“ jaunių komandos. Rungtynių rezultatas 7-40 (7-19) „Sostinės Tauras-Geležinis vilkas“ komandos naudai.

Geriausiu turo žaidėju „Sostinės Tauras-VRA“ komandoje pripažintas Dominykas Skirmantas. Sekantis turas yra numatytas birželio 19d. Vilniuje, Vingio parko stadione. Kviečiame palaikyti Vilniaus regbio akademijos auklėtinius!