Raudona kortele pažymėtose rungtynėse „Geležinio Vilko“ pergalė prieš „VRA-Tomosta

310653009_526796456113628_7509070463758620772_nVilniuje gyvenantys regbio sirgaliai šį sezoną turėjo retą galimybę du savaitgalius iš eilės stebėti sostinės derbį. Abi Vilniaus ekipos sirgalių tikrai nenuvylė, rungtynės buvo įtemptos ir vyrai kovojo iki pat paskutinių rungtynių minučių. Savo pergalių šį sezoną ieškanti „VRA-Tomosta“ ekipa nusileido svečiuose „Geležinio Vilko“ komandai ir kitą savaitgalį kovos dėl 7 vietos „Baltic Top league“.

Pirmas kėlinys prasidėjo „VRA-Tomosta“ taškais, Mantas Butkevičius taikliai realizavęs baudos smūgį išvedė akademikus į priekį 0-3. Tačiau jau po kelių akimirkų Tomas Kušlevič atliko neleistiną veiksmą prieš varžovą ir užsidirbo raudoną kortelę. „VRA-Tomosta“ regbininkai aikštelėje liko žaisti 14 žaidėjų prieš 15. Tuo pasinaudojo „Geležinio Vilko“ ekipa ir 14min. pelnė savo pirmą žeminimą. Puikiai žaidęs Dovydas Taujanskas pridėjo realizacijos smūgį ir išvedė vilkus į priekį 7:3. 33min. po „VRA-Tomosta“ baudos, vilkai pasirinko smūgį į vartus ir sėkmingai jį realizavo. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 10:3.

geriausias zaidėjas (10)Antras kėlinys prasidėjo labai įtemptai, komandos keitėsi efektingomis atakomis, tačiau pirmieji taškai buvo pelnyti tik 72min. kai „Geležinio Vilko“ regbininkai sėkmingai realizavo baudos smūgį ir padidino savo pranašumą 13:3. Po kelių minučių vilkai pelno antrą žeminimą su sėkminga realizaciją. Rezultatui tampant 20:3 akademikai nepasidavė ir dar bandė kabintis į rungtynes. 78min. savo prispaudimą pelnė ir vienas iš stabiliausių šio sezono žaidėjų – Arijus Traigys. Puikų žaidimą bei savo amžiui nebūdingą brandą ir ramybę aikštėje demonstruojantis po keitimo pasirodęs Arijus pagyvino žaidimą, bei pelnė labai svarbius taškus savo komandai. Deja, bet daugiau taškų pelnyti akademikams nebepavyko ir rungtynės baigėsi rezultatu 20:8 „Geležinio vilko“ naudai.

Geriausiu rungtynių žaidėjų „VRA-Tomosta“ ekipoje pripažintas Arijus Traigys.
Geriausiu „Gralla Premium“ gynėju pripažintas Alvidas Pritulskis.

geriausias gynejas gralla copy (5)„Labai gaila, kad jau 4 min. mes gavome raudoną kortelę ir mūsų planai sugriuvo, nebegalėjome dominuoti skiriamosiose grumtynėse ir taktiniame žaidime. Komanda kovoje iki galo ir tikėjo pergale, bet dažnos klaidos, kaip kamuolio nepagavimas ar tiesiog paslydimas aikštėje darė savo. Vėl disciplinos nesilaikymas, gynyboje ar atakose prie varžovų vartų linijos“ – savo nuomonę išsakė ir komandos vyr. treneris Vidmantas Valys.

Sekančios rungtynės vyks spalio 9d. Latvijoje su vietos „Miesneki“ ekipą dėl 7 vietos „Baltijos Top League“.