Pirmose reguliaraus sezono rungtynėse Vilniaus regbio akademijai nepavyko išsivežti taškų iš Baldonės
"VRA-Tomosta" vyrų komanda

„VRA-Tomosta“ vyrų komanda

Sekmadienį įvyko ilgai lauktas „Baltic Top league“ sezono startas. „Baltic Top league“ vėl rungtyniaus aštuoni klubai, tačiau pasikeitė čempionato formatas, tad šiame sezone kiekvienas klubas turės šansą sužaisti su visomis turnyro komandomis.

Gaila, bet čempionato startas prisvilo „VRA-Tomosta“ ekipai, praeitų metų 5 vietos laimėtojai turėjo pripažinti Latvijos klubo „Livonia“ pranašumą. Jau 6 minutę „Livonia“ pelnė pirmąjį žeminimą. Pirmo kėlinio viduryje „VRA-Tomosta“ komandos žaidėjas Mantas Butkevičius po baudos smūgio sušvelnino rezultatą 5-3. Vėliau komandos apsikeitė sėkmingomis realizacijomis ir „Livonia“ dar pridėjo prispaudimą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18-6 „Livonia“ klubo naudai.

"VRA-Tomosta" geriausias rungtynių žaidėjas - Levani Berkava

„VRA-Tomosta“ geriausias rungtynių žaidėjas – Levani Berkava

Prasidėjus antram kėliniui „Livonia“ regbininkai iš kart ėmėsi iniciatyvos ir jau 42 minute pelnė žeminimą. Po kelių minučių „VRA-Tomosta“ žaidėjau surengė sėkmingą ataką ir Albert Paškėvič pelnė pirmą vilniečių prispaudimą. Mantas Butkevičius atliko sėkmingą realizaciją ir rezultatas tapo 23:11. Tempas antro kėlinio metu nenukrito ir komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tiek baudos realizacijomis, tiek žeminimais. Nors „VRA-Tomosta“ regbininkai bandė kabintis ir grįžti į rungtynes, tačiau sekmadienį „Livonia“ buvo stipresnė komanda ir išlaikė savo pranašumą. Rungtynių pabaigoje „Vilniaus regbio akademijos“ žaidėjas Danas Karapetjanas pridėjo žeminimą, Mantas Butkevičius atliko sėkmingą realizaciją ir rungtynės baigėsi rezultatu 43-23.

Geriausias rungtyių žaidėjas „VRA-Tomosta“ gretose pripažintas – Levani Barkava.
Geriausias „Gralla premium“ gynėjas – Julius Melnikas

Geriausias "Gralla Premium" gynėjas - Julius Melnikas

Geriausias „Gralla Premium“ gynėjas – Julius Melnikas

„Šias rungtynes mes pralaimėjome skaudžiai, jau pirmame kėlinyje nesugebėjome iš savo aikštės išeiti smūgiu koja, kad pervesti žaidimą į vidurį. Standartinėse padėtyse, skiriamosiose grumtynėse nesugebame techniškai išvesti kamuolio. Kraštuose paliekame atvirus plotus, nesugebėdami pasislinkti gynyboje ir daug kito techninio broko. Kai kurie žaidėjai piktnaudžiavo žaidimu ir nesilaikė žaidimo braižo. Tikėjome išvykoje laimėti ir švęsti pirmą pergalę. Antras kėlinys vyko apylygiai, nors mes dominavome skiriamosiose grumtynėse, bet aikštės teritoriją atiduodavome lengvai, varžovas išnaudojo visas mūsų klaidas. Dėkoju savo komandos žaidėjams už kovingumą ir norą laimėti, ypač atsarginio suolelio žaidėjams, kurie išėjo degančiu noru žaisti ir pagyvino pati žaidimą antrajame kėlinyje. Noriu padėkoti savo savanoriams, administracijai ir sirgaliams, kurie palaikė ir tikėjosi pergalės išvykoje.“ – po rungtynių kalbėjo komandos vyr. treneris Vidmantas Valys.

Sekančios rungtynės vyks Vilniuje kur „VRA-Tomosta“ regbininkai išbandys jėgas su praeitų metų čempionais Šiaulių „Baltrex“ ekipa.

Laikas : rugpjūčio 6 d. (šeštadienį), 12:00 val.
Vieta : M. K. Čiurlionio g. 112, Vilnius

Kviečiame palaikyti savo miesto komandą!

Daugiau nuotraukų : https://www.facebook.com/media/set/?vanity=VilniusRugby&set=a.5379089708824901