Pergalingos varžybos

2017-03-05 Nr.1Ankstyvą pavasario rytą mažieji regbininkai išvyko į Kauną dalyvauti regbio „TAG“ turnyre. Į varžybas išvyko dvi Vilniaus regbio akademijos komandos: vaikai gimę 2006-2007 m. ir vaikučiai gimę 2008-2009 m. Turnyre dalyvavo Alytaus regbio klubas, Kauno žalgiris, Vilniaus geležinis vilkas ir Vilniaus regbio akademija.

Pirmąsias rungtynes akademikai žaidė su Alytaus regbio klubu ir įveikė juos po atkaklios kovos 5-3. Antrąsias rungtynes žaidė su šeimininkais, Kauno Žalgirio regbininkais. Pirmąjį kėlinį akademikai sužaidė lygiosiomis su vietos komanda, tačiau antrajame kėlinyje palaužė šeimininkus ir įveikė rezultatu 8-5. Po dviejų pergalių susitikome su Vilniaus 2017-03-05 Nr.2Geležinio vilko komanda ir įvyko tikrasis vilniečių derbis. Visos varžybos vyko taškas į tašką. Pasibaigus pagrindiniam laikui, rezultatas buvo lygus 6-6. Buvo žaidžiama iki 2 taškų, tačiau abi komandos pelnė po vieną tašką ir tada buvo žaidžiama iki pirmų pelnytų taškų. Akademikai įdėjo visas jėgas ir pasiekė pergalę. Vaikų komanda po sunkių varžybų užėmė pirmąją vietą. Geriausia akademikų žaidėja buvo pripažinta Virga Lukoševičiūtė.

Vaikučių komanda pirmąsias rungtynes išėjo žaisti su Vilniaus „Geležinio vilko“ komanda, kuriai teko nusileisti rezultatu 5-3. Antras varžybas žaidėme su SM „Ąžuolas – Tauras -1″ vaikučiais. Vyko atkakli kova taškas į tašką, bet per paskutines rungtynių sekundes kauniečiai išplėšė pergalę 3-2. Dėl trečios vietos išėjome kovoti su SM „Ąžuolas-Tauras-2″ regbininkais, kuriuos įveikėme rezultatu 5-1. Geriausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas Daigard Kosporovič.