Penktoji vieta ture ir auksas pirmenybėse

2013-09-30 Nr-5Akademijos jaunučiai-A jau važiuodami į Kauną žinojo, kad yra šių metų Lietuvos čempionai. Vis dėl to gerai pasirodyti buvo garbės reikalas. Nors čempionams nenugalimų varžovų nebūna, mūsiškiai pateko į vieną pogrupį su Plungės SIRC-Dorbė ir Jonavos Tauras-Viči. Su pastaraisiais buvo sužaista apmaudžiai sausu rezultatu 0-0. Su plungiškiais akademikai įtemptai varžėsi visą sezoną ir šįkart būtent žemaičiai pasirodė esą stipresni. Jie 10-0 įveikė mūsiškius.

2013-09-28 Nr-3

Gan netikėtai praradę progą kovoti dėl prizinių vietų, Akademijos jaunučiai nepasimetė. Susiėmę jie laimėjo likusias dvi rungtynes ir užėmė žemesnę nei įprastai, bet patenkintą penktąją vietą. Vilniaus „Geležinis vilkas” buvo nugalėtas 7-5, o Šiaulių „Šiauliai” – 17-5. Naudingiausiu turo žaidėju Akademijos gretose treneriai išrinko Deividą Bimbą.

Džiuginanti naujiena tokia, kad rezultatyviausiai jaunučių pirmenybėse žaidęs Dainius Žepnickas buvo pripažintas yra naudingiausiu sezono žaidėju. Klubo sveikinimai jam!

Akademikai žvaigždžių dienoje

2013-10-01 Nr-1Lietuvos regbio federacija pirmą kartą istorijoje surengė žvaigždžių rungtynes, kad bekompromisėje kovoje išryškėtų stipriausieji šalies regbininkai. Šiai progai buvo sušauktos dvi komandos – Lokiai ir Stumbrai. Joms vadovavo treneriai Vidmantas Valys, Rimantas Zeringis, Vaidas Girdvainis, Tomas Prekevičius ir Marius Albrikas. Rinktinės treneris Linas Naujalis šįkart įsitaisė tribūnose, kad iš tolo galėtų stebėti veiksmą aikštėje ir išskirti geriausiuosius.

2013-10-01 Nr-2Net keturi Akademijos žaidėjai buvo pakviesti į žvaigždžių rungtynes. Rinktinei jau kelis kartus atstovavęs mūsų kapitonas Augustinas Terleckas žaidė „lokiuose”. Jam draugiją palaikė į regbį po šiokios tokios drumsto proto pertraukos sugrįžęs Vytautas Janulis. „Stumbruose” žaidė savo atkaklumu ir sunkiu darbu treniruotėse puikią formą pasiekęs Algimantas Žvinklys. Prie jo prisijungė vis blykstelintis Mario Kymantas.

2013-10-01 Nr-3Vidmanto vadovaujami „lokiai” vis dėl to smarkiai nusileido labiau patyrusiems „stumbrams”. Grumtynėse vyko apylygė kova, bet vėjeryje pastarieji buvo daug žvitresni. Jie nuo pirmųjų minučių užtikrintai rinko taškus ir pirmąjį kėlinį laimėjo 19-8. Po pertraukos žaidimo eiga nepasikeitė, o lokiai” nepajėgė nė taško ir galiausiai pralaimėjo 38-8.

Komentuodamas rungtynes Vidmantas negailėjo kritikos ir saviškių tikrai neišskyrė. Jis skundėsi, kad trūko susišnekėjimo ir tarpusavio palaikymo. Rinktinės treneris Linas dabar turi mėnesį sukomplektuoti optimalią sudėtį, kuri padės Lietuvą išjudinti iš paskutinės 2A diviziono vietos. Lapkričio 2 dieną namuose bus žaidžiama su Maltos rinktine.

SportoTV.lt: Lietuvos regbio žvaigždžių diena „Lokiai“ – „Stumbrai“ VIDEO

Daugiau nuotraukų: PHOTO