Pasiekta pirmoji pergalė „Baltic Top League“ čempionate šį sezoną
"VRA-Tomosta" vyrų komanda

„VRA-Tomosta“ vyrų komanda

Vilniaus Vingio parko regbio stadione susirinkę žiūrovai išvydo kaip „VRA-Tomosta“ regbininkai užtikrintai laimėjo prieš daugkartinius Latvijos čempionus, RC „Miesnieki“ ekipą rezultatu 40-21.

„VRA-Tomosta“ regbininkai jau įrodė, jog gali kovoti su visomis lygos ekipomis. Nors ir nesėkminga sezono pradžia komplikuoja komandos galimybes patekti tarp 4 stipriausių „Baltic Top League“ ekipų, tačiau gerėjanti žaidimo kokybė nuteikia optimistiškai likusiai sezono daliai.

"VRA-Tomosta" geriausias rungtynių žaidėjas - Mantas Butkevičius

„VRA-Tomosta“ geriausias rungtynių žaidėjas – Mantas Butkevičius

Pirmo kėlinio pradžia parodė, jog varžybos bus rezultatyvios ir pirmas žeminimas jau buvo atliktas 2min. Pasižymėjo Andrius Balanavičius, o Mantas Butkevičius pridėjo dar 2 taškus ir išvedė „VRA-Tomosta“ ekipą į priekį 7-0. Po 4min. vilniečiai po apmaudžios klaidos gynyboje praleido svečių žeminimą ir leido jiems sušvelninti rezultatą 7-5. 21min. vilniečiai vėl klydo ir leido „Miesnieki“ regbininkams išsiveržti į priekį 7-12. Tačiau jau po minutės savo antrąjį žeminimą pelnė Andrius Balanavičius ir išlygino rezultatą 12-12. Besibaigiant kėliniui svečiai iš Latvijos dar sėkmingai realizavo baudos smūgi ir persvėrė rezultatą savo naudai 12-15. Tačiau 40min. Mantas Butkevičius pelnė trečiąjį komandos prispaudimą ir taikliai atliko realizacija. Kėlinys baigėsi rezultatu 19-15.

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė tiksliais baudos smūgiais ir rezultatas padidėjo iki 25-21 „VRA-Tomosta“ naudai.  O jau nuo 70 minutės taškus pelnė tik „Vilniaus regbio akademijos“ regbininkai. Savo prispaudimus pelnė ir „VRA-Tomosta“ ekipoje puikiai pritapęs prancūzas Gaspard Bidegain. O 77min. po puikios atakos žeminimą pelnė ir Aurimas Streckis, Mantas pridėjo dar 2 taškus pataikydamas realizacijos smūgį. Pačioje rungtynių pabaigoje svečiai iš Latvijos dar gavo baudą, tad tuo pasinaudojęs Mantas Butkevičius pelno vilniečiams dar 3 taškus. Teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą ir „VRA-Tomosta“ regbininkai šventė pergalę rezultatu 40-21.

Geriausias rungtynių žaidėjas „VRA-Tomosta“ ekipoje – Mantas Butkevičius.
Geriausias „Gralla Premium“ gynėjas – Dato Dudkovi.

Geriausias "Gralla Premium" gynėjas - Dato Dudkovi

Geriausias „Gralla Premium“ gynėjas – Dato Dudkovi

Po rungtynių džiaugsmo neslėpė ir vyr. treneris Vidmantas Valys – „Šias rungtynes laimėjome ir žaidimas tikrai gerėja, bet klaidų dar yra. Jas dabar reikės taisyti per treniruotes. Turime lopyti gynyboje spragas ir atidirbinėti bendrą taktinį žaidimą. Dėkoju savo komandos žaidėjams už kovingumą ir norą laimėti prieš Latvijos daugkartinius čempionus. Noriu padėkoti savanoriams, administracijai ir sirgaliams, kurie palaikė ir padėjo pasiruošti varžyboms bei trečiam kėliniui.“

Per rungtynių pertrauką buvo praloštas mūsų draugų „Pušku Pušku“ įsteigtas prizas – sėdmaišis.
Sveikiname Denis Aleksjevs laimėjus šį prizą ir tikimės pamatyti stadione dažniau!

Sekančias rungtynes žaisime rugsėjo 11d.(sekmadienį), 14:00 val. Kaune su „Ažuolo“ komanda. Tai bus šeštosios „Baltic Top League“ rungtynės čempionate.