Paplūdimio regbio čempionatas Lenkijoje

2020-08-01 Nr.11Liepos 31 d. vakare „VRA-Tomosta“ vyrų komanda kartu su treneriais V. Valiu ir  Giorgi Chubinidze išvyko į Lenkiją, kur rugpjūčio 1 d. Sopoto mieste vyko 2020 m. Sopoto paplūdimio regbio turnyras. Turnyre dalyvavo 16 komandų. Jos buvo suskirstytos po 4 komandas į 4 pogrupius.

Vilniaus „VRA-Tomosta“ komanda žaidė A grupėje. Pirmose rungtynėse Vilniaus „VRA-Tomosta“ susitiko su Poznan „POSNANIA“ komanda, VRA rungtynes pralaimėjo rezultatu 3-4. Antrosios rungtynės vyko tarp Vilniaus „VRA-Tomosta“ ir Ogniwo „ALL STARS“ komandų, VRA rungtynes laimėjo rezultatu 5-2. Trečiose rungtynėse Vilniaus „VRA-Tomosta“ susitiko su Rumia „ARKA“ komanda, VRA rungtynes laimėjo rezultatu 4-2 ir pateko į aštuntuką.

2020-08-01 Nr.12Ketvirtfinalio rungtynės vyko dėl 1-8 vietų. Varžovai susirinko stiprūs. Rungtynės vyko tarp Vilniaus „VRA-Tomosta“ ir Sopot „OGNIWO“ komandų, VRA rungtynes pralaimėjo rezultatu 2-5 ir liko kovoti dėl 5-8 vietų. Pusfinalio rungtynės vyko dėl 5-8 vietų. Vilniaus „VRA-Tomosta“ komanda varžėsi su „VENEZOLANDERS“ komanda, VRA rungtynes pralaimėjo rezultatu 1-3 ir liko kovoti dėl 7-8 vietų.

Finalo rungtynės vyko dėl 7-8 vietų. Rungtynėse susitiko Vilniaus „VRA-Tomosta“ ir Sochaczew „ORKAN“ komandos. Pirmą kėlinį VRA komanda pirmavo rezultatu 3-1. Tačiau varžovas pasirodė rezultatyvesnis, VRA rungtynes pralaimėjo rezultatu 3-5 ir liko 8 vietoje. Bendroje įskaitoje Vilniaus „VRA-Tomosta“ komanda iškovojo aštuntą vietą. Julius Melnikas buvo pripažintas griausiu „VRA-Tomosta“ komandos žaidėju.

2020-08-01 Nr.18VRA komandai teko turnyro čempionai, VRA komanda tikrai puikiai sužaidė pirmąsias rungtynes, pralaimėjo tik vienu tašku turnyro čempionams, – kalbėjo komandos vyr. treneris V. Valys. Grupėje likusias dvejas rungtynes vyrų komanda laimėjo ir užėmėme antrą vietą bei pateko stipriausiųjų komandų aštuntuką. Deja, atkrentamosiose varžybose komandai sekėsi sunkiau, VRA pralošė visas trejas rungtynes, nors paskutinėse rungtynėse ir galėjome laimėti, – teigė treneris. Bet po pirmo kėlinio vyrai atsipalaidavo ir buvo nubausti pralaimėjimu, tad turnyre teko tenkintis aštunta vieta.