Panevėžiečių triuškinimas 67-0

2017-06-08 6926Lietuvos regbio taurės Pietų diviziono rungtynėse Vilniaus regbio akademija namuose sutriuškino Panevėžio „Klevas-PRS”. Šeštadienį danguje švietė saulė, o sąlygos aikštėje kaip įprastai buvo puikios.

Jau nuo pat teisėjo švilpuko paskelbusio rungtynių pradžią vyko negailestingas varžovų gynybos ardymas. Pirmąjį žeminimą 5-ą minutę pelnė Andrius Leontjev. Pirmame kėlinyje akademikai taškus pelnė kas kelias minutes. Kamuolį varžovų įskaitiniame plote prispaudė Vilius Lebedinkas, Povilas Čabaniukas, Jeanlou Devaux, Augustinas Terleckas ir Julius Melnikas. Tris kartus iš šešių Jeanlou Devaux taikliai realizavo. Pirma rungtynių pusė baigėsi rezultatu 38-0.

2017-06-08 6945Antrame kėlinyje akademikai nesumažino spaudimo. Vėl žemino Andrius Leontjev ir Vilius Lebedinkas. Proga žeminti išnaudojo Dominykas Stravinskas. Panevėžiečius žeminimais pribaigė Jeanlou Devaux ir Mantas Visminas. Deja, taiklios buvo tik dvi Akademijos realizacijos. Susitikimas baigėsi 67-0.

Prieš Lietuvos regbio taurės rungtynes Vingio parke vyko Mero taurės turnyras, kuriame dalyvavo jaunių komandos iš Lietuvos ir Rusijos.

Daugiau nuotraukų: 1, 2, 3 ir 4