Nesėkminga sezono pabaiga Latvijoje
"VRA-Tomosta" vyrų komanda

„VRA-Tomosta“ vyrų komanda

Sekmadienį palaikomi gausiai susirinkusių savo sirgalių Latvijoje, vilniečiai nusileido RC „Miesnieki“ ekipai ir sezoną užbaigė užimdami 8 vietą Baltic Top League. Savo žaidimo neradę „VRA-Tomosta“ regbininkai nors ir rungtynėse namuose įveikė latvius, tačiau išvykoje tokio rezultato pakartoti nepavyko.

Pirmą kėlinį kova buvo apylygė, tačiau daugiau klydę vilniečiai praleido du žeminimus ir pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 15-10. Antrą kėlinį RC „Miesnieki“ regbininkai pavaros nesumažino ir toliau naudojosi „VRA-Tomosta“ regbininkų spragomis gynyboje. Rungtynes „uždarė“ 77min. latvių pelnytas žeminimas ir padidintas atotrūkis 30-10. „VRA-Tomosta“ regbininkai dar spėjo pelnyti savo antrą žeminimą ir sušvelninti rezultatą, tačiau kabintis į varžybas jau buvo per vėlu. Rungtynės baigėsi rezultatu 30-17. Geriausių žaidėju VRA komandoje pripažintas Augustinas Terleckas. Geriausias „Gralla Premium“ gynėjas – Arijus Traigys.

Geriausias "VRA-Tomosta" komandos žaidėjas Augustinas Terleckas

Geriausias „VRA-Tomosta“ komandos žaidėjas Augustinas Terleckas

„Sezonas iš ties nebuvo lengvas tiek fiziškai, tiek morališkai. Nors ir buvo tikrai gerų rungtynių kur davėm kietas kovas lygos favoritams, tačiau momentais pritrūko aštrumo ir užbaigimo atakose, momentais disciplinos gynyboje. Komandai šis sezonas turėtų būti kaip šaltas dušas, po kurio tikiuosi jie priims sezono rezultatą tokį koks jis yra ir parodys charakterį ruošiantis kitam sezonui. Bet kokių atvejų dėkoju vyrams už jų atsidavimą ir pastangas, marijampoliečiams kurie prisijungia ir mums labai padeda, iš užsienio atvykstantiems mūsų bendruomenės nariams, žaidėjams. Noriu išskirti Arijų Traigį kuris puikiai papildė vyrų komandą ir parodė, jog yra vienas perspektyviausių Lietuvos regbio žaidėjų. Privalau paminėti ir pasidžiaugti, jog turime ištikimus sirgalius ir savanorius kurie palaikė viso šio sunkaus sezono metu, tikėjo vyrais ir palaikė skanduotėmis iki pat paskutinių rungtynių minučių. Ačiū rėmėjams kurie mumis pasitiki ir yra mums gyvybiškai svarbūs. Deja, bet tenka pripažinti, jog „pirtelė neužsikūrė“. Tačiau nuo to entuziazmas ir tikėjimas niekur nedingo, o priešingai, atsirado papildomos motyvacijos tobulėti. Prie klubo vystymo prisijungė ilgamečiai „akademikai“ Audrius Žeimys ir Regimantas Šimas. Tad dabar analizuosime savo žaidimą, klaidas ir dirbsime, jog kitą sezoną galėtumėm džiuginti savo sirgalius, rėmėjus ir Vilniaus regbio akademijos bendruomenę pergalėmis regbio aikštėse.“ – sezoną trumpai apibendrino Vilniaus regbio akademijos vykdomasis direktorius Povilas Čabaniukas.

Geriausias "Gralla Premium" gynėjas Arijus Traigys

Geriausias „Gralla Premium“ gynėjas Arijus Traigys