Mantas Butkevičius pateko į Lietuvos regbio 7 rinktinę!
Vilniaus regbio akademijos ir Lietuvos regbio 7 rinktinės žaidėjas - Mantas Butkevičius

Vilniaus regbio akademijos ir Lietuvos regbio 7 rinktinės žaidėjas – Mantas Butkevičius

Vilniaus regbio akademijos žaidėjas Mantas Butkevičius pateko tarp pajėgiausių Lietuvos regbio 7 žaidėjų ir išvyko į pasaulio čempionato atrankos etapą kuris vyks šį savaitgalį  Rumunijoje. Ta proga nusprendėme pakalbinti Mantą ir paklausti kaip jam sekasi.

Kaip jautiesi patekęs į Lietuvos regbio 7 rinktinę? Papasakok koks buvo tavo kelias prieš patenkant ir kiek laiko to siekei?

Sužinojęs, kad mane pasirinko paimti į rinktinę, be abejo apsidžiaugiau. Prieš patenkant į rinktinę treniravausi savo klube, individualiai dirbau su fizinio pasiruošimo treneriu, bei skyriau pastangas treniruotis asmeniškai. Turbūt jau nuo vaikystės, kai pradėjau žaisti regbį svajojau atstovauti Lietuvos rinktinei. Kandidatuoti pradėjau nuo praeitų metų.

Kaip vyksta rinktinės pasiruošimas? Kuo skiriasi rinktinės ir klubo treniruotės?

Rinktinės treniruotės prasidėjo jau kažkur balandžio mėnesį ir pasiruošimas vyksta manau sklandžiai, pagal planą. O kuo treniruotės skiriasi, tai sunku pasakyti, kadangi klubo treniruotėse šiuo metu didžiausias dėmesys skiriamas regbiui 15, o čia aišku treniruojamės tik regbiui 7.

Lietuvos regbio 7 rinktinė

Lietuvos regbio 7 rinktinė

Kokie tikslai rinktinei keliami šiam pasaulio čempionato atrankos etapui? Ar esate pasiruošę ir ar visi rinktinės žaidėjai yra sveiki ir galės žaisti pilnu pajėgumu?

Manau šiam etapui mūsų tikslas patekti į ketvirtfinalį ir ten bandyti kautis su stipriausiomis Europos komandomis. Iš šio turnyro komandos sudėties porą žaidėjų turi mikro traumas, tačiau manau, kad esam pasiruošę ir žaisim pilnu pajėgumu.

Linkime sėkmės Mantui ir Lietuvos rinktinei bei kviečiame visus palaikyti vyrus rytoj (šeštadienį) 13:14 pirmose rungtynėse prieš Belgijos septyniuke.