Lietuvos nepriklausomybės turnyras Šiauliuose

2017_03_11_0087Šaltą ir lietingą kovo šeštadienį dirbtinės aikštės stadione susitiko Šiaulių „Šiauliai-PRC ir Vilniaus „VRA-Tomosta“.

Nuo pat rungtynių pradžios geriau sekėsi šiauliečiams. Nepaisant praktikos trūkumo, žaidimas buvo visai neblogas. Pirmąjį kėlinį Vilniaus vyrai parlaimėjo 5-0. Antrajame kėlinyje Šiaulių komandoje buvo padaryta nemažai keitimų. Šiauliečiams nebuvo leista antrajame kėlinyje prispausti kamuolio akademijos įskaitiniame plote ir antrasis kėlinys laimėtas, rezultatu 4-0, tad rungtynės buvo pralaimėtos minimaliu rezultatu 5-4, šiauliečių naudai. Po rungtynių visos turnyro komandos susirinko giedoti Lietuvos himno kovo 11-osios proga, o po to liko žiūrėti finalo rungtynių tarp Šiaulių „Baltrex“ ir Latvijos „Livonia“ komandų. Vilniaus komandoje naudingiausiu žaidėju buvo išrinktas Aurimas Streckis, kuris puikiai dirbo tiek gynyboje, tiek puolime.

Norime padėkoti Šiaulių komandai už gražias ir įtemptas varžybas. Abejoms komandoms šios rungtynės buvo puiki pamoka prieš artėjantį sezoną.

Daugiau nuotraukų:  FOTO