Kova dėl stipriausios komandos sostinėje vardo

2014-05-25 Nr-6Karštą šeštadienio popietę Vingio stadioną užpildė žaidėjai ir žiūrovai, visi laukė kaip visada įtemptos ir gražios dvikovos tarp Vilniaus „Geležinio vilko“ ir Vilniaus regbio akademijos vyrų. Šioje principinėje dvikovoje Akademikai stengėsi ketvirtus metus iš eilės išsaugoti stipriausios komandos mieste titulą.

Rungtynes raudonieji pradėjo kovingai ir jau ketvirtą minutę Eimantas Badaška pelnė penkis taškus ir pridėjo dar du taikliu realizacijos smūgiu. Po dviejų minučių vilkai sumažino skirtumą taikliu baudos smūgiu. Akademikų vėjeris toliau negailestingai šturmavo varžovų žeminimo plotą – Eimantas pelnė antrąjį žeminimą. Toliau vyko arši kova, tačiau kiek netikėtai Vilkų grumtynės įvirto į žeminimo plotą. Taškus juodai baltiems pelnė Egidijus Ramoška. Tokį netikėtą antausį gavę Akademikai atsakė žeminimu – Eimantas ir vėl pelnė penkis taškus. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą Julius Mocka užsidirbo geltoną kortelę už pakartotiną taisyklių pažeidimą. Įpusėjus rungtynėms Akademikai pirmavo 8-17.

2014-05-25 Nr-4Antrąjį kėlinį Akademikai pradėjo antpuoliu – Eimantas taikliu baudos smūgiu padidino raudonųjų persvarą, o 59-ąją minutę jis įsirašė ketvirtąjį žeminimą į savo sąskaitą. Po penkių minučių Mantas Visminas žeminimu užbaigė gražią ataką, Eimantas realizavo. Kitą žeminimą Akademikams pelnė Aurimas Streckis. 72-ąją minutę raudoną kortelę už labai grubų aukštą griebimą užsidirbo „Geležinio vilko“ narys Aidas Kurliukas, o įspūdingu baudos smūgiu iš aikštės vidurio Eimantas nustebino visus susirinkusius. Kiek vėliau antrąjį žeminimą pelnė Aurimas Streckis, o rungtynes gražiu žeminimu užbaigė Akademikų kapitonas Augustinas Terleckas.

2014-05-25 Nr-3Geriausiu rungtynių žaidėju visiškai netikėtai išrinktas Eimantas Badaška. Vilniaus regbio akademijos treneris Vidmantas Valys gyrė savo auklėtinį už geležinę gynybą, aštrų puolimą ir taiklius smūgius. Tauro-VRA komandai taškus pelnė: Eimantas Badaška 36, Aurimas Streckis 10, Mantas Visminas ir Augustinas Terleckas po 5 taškus.

Akademikai išsikovojo stipriausios komandos mieste vardą. Po gražių rungtynių abi komandos susitiko trečiajame kėlinyje. Džiugu, jog vilniečiai turi galimybę pasigrožėti tokia nuostabia dvikovą, o komandų žaidėjai yra verčiami nuolat stengtis ir tobulėti. Akademikai išlaiko pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje, kitos rungtynės vėl bus Vilniuje. Pasisvečiuoti atvyksta broliukai iš Latvijos: Rygos „Transact Pro“. Tai bus paskutinės Vilniaus regbio Akademijos vyrų rungtynės prieš vasaros pertrauką, tad labai laukiamas didelis sirgalių palaikymas!

Daugiau nuotraukų:  FOTO