Jaunučių b ir vaikų galutinė rikiuote po 3 turų

2014-06-13 Nr-1Penktadienį (birželio 13 dieną) vyko paskutinis vasaros turas skirtas UAB Poolservice taurei laimėti. Rezultatai buvo ir džiuginantys, ir liūdinantys, tačiau visi pasirodė labai šauniai.

Galima pagirti SM Klevas 1 komandą, nes visuose trijuose turuose, išlaikė pirmąją vietą ir surinko 15 taškų. Vairas–Klevas komanda svyravo, tačiau trečiajame ture iškovojo antrąją vietą. FM Ąžuolas–Tauras pirmajame ture laimėjo garbingąją trečią vietą, o trečiajame – nukrito iki 4 vietos, tačiau surinko 7 taškus. O štai Geležinis vilkas, trečiajame ture, nors ir užėmė 3 vietą, tačiau taškų pelnė mažiau – devynis. SM Klevas 2 iškovojo septintąją vietą, Jurbarko KKSC 1 – šeštąją, o Plungės SRC–Dorbė visai nedalyvavo. Vilniaus regbio akademijos sportininkai šį kartą pelnė penktąją vietą, o Klaipėdos Kovas taip pat nedalyvavo. Sveikiname nugalėtojus!