Jaunių pergalė Panevėžyje

2014-05-31 Nr-1Paskutinę pavasario dieną Akademijos jauniai iškeliavo į Panevėžį, kur laukė paskutinės varžybos iki vasaros pertraukos.

Rungtynės vilniečiams iškart prasidėjo nesėkmingai – žiopla klaida po pradinio smūgio kainavo penkis taškus. Akademikai atsipeikėjo ir po penkių minučių rezultatą išlygino kapitonas Audrius Žemys. Raudonieji toliau nešė žeminimus – Mangirdas Kazačenko, Dainius Žepnickas, Tomas Grigaitis ir Tautvilas Špokas apsilankė varžovų įskaitiniame plote. Nors pirmojo kėlinio rezultatas geras (5:41), tačiau tiek žaidėjai, tiek treneris Vidmantas Valys žaidimu nebuvo patenkinti. Kamuolys nejudėjo greitai, prasidėjo savanaudiškumas, bėgiojimas skersai, chaotiškumas. Akademikams kol kas nepavyko išpildyti esminio trenerio reikalavimo – žaisti komandinį žaidimą.

2014-05-31 Nr-3Antrąjį kėlinį Akademikai toliau nešė žeminimus, tačiau per itin žioplas klaidas perduodant kamuolį buvo praleisti dar du žeminimai. Galutinis rezultatas atrodo triuškinantis: 17-72, tačiau niekas juo nebuvo patenkinti. Naudingiausiu žaidėju išrinktas Domantas Stravinskas, pasižymėjęs kovingumu, kibia gynyba ir protingu žaidimu. Jauniams šios varžybos yra pamoka, už kurią daug sumokėti nereikėjo. Vasarą reikia dar daug ką šlifuoti…

Kol kas nėra laiko ilsėtis – jau ketvirtadienį jaunučių laukia Lietuvos čempionato turas, o šeštadienį – vyrų dvikova Vilniuje prieš brolius iš Latvijos. Abiejose komandose žais po kelis žaidėjus iš jaunių, linkime jiems ir jų komandoms sėkmės!

Daugiau nuotraukų:  FOTO