Iki pirmos pergalės „VRA-Tomosta“ ekipai pritrūko sėkmės
"VRA-Tomosta" ekipa

„VRA-Tomosta“ ekipa

Ketvirtas „Baltic Top League“ turas turbūt buvo vienas įdomiausių šį sezoną. Deja, bet įtemptose rungtynėse „VRA-Tomosta“ regbininkai nesugebėjo įveikti Šiaulių „Šiauliai“ ekipos ir vilniečių sirgaliai pirmosios pergalės dar turės palaukti.

Vilniečiai atvyko nusiteikę tik pergalei ir nuo pat pirmų minučių spaudė varžovą. Pirmą „VRA-Tomosta“ prispaudimą Domantas Alenskas pelnė 16 min., Manto Butkevičiaus realizacija nebuvo taikli, tad rezultatas 0-5 vilniečių naudai laikėsi iki pat kėlinio pabaigos. „Žeminimą į rūbinę“ gavę „VRA-Tomosta“ regbininkai leido varžovams išlyginti rezultatą ir kėlinį užbaigti rezultatu 5-5.

Geriausias "VRA-Tomosta" rungtynių žaidėjas Domantas Stravinskas

Geriausias „VRA-Tomosta“ rungtynių žaidėjas Domantas Stravinskas

Antrajame kėlinyje žeminimo taip pat reikėjo gerokai palaukti. 64 min. po puikiai Alvido Pritulskio perimto kamuolio ir perdavimo, žeminimą pelnė Mantas Butkevičius, pabėgęs ir palikęs varžovus už savo nugaros. Manto atliktas realizacijos smūgis buvo taiklus ir rezultatas tapo 5-12 „VRA-Tomosta“ naudai. Grubios aikštės teisėjo klaidos ir abejotini sprendimai pradėjo kelti audras tarp abiejų komandų, tad rungtynėse netrūko susistumdymų ir nešvaraus žaidimo, bet nuo to sirgaliams buvo tik įdomiau, nes intriga rungtynėse liko iki pat paskutinės sekundės. 73min. šiauliečiai gavo baudą ir Vilniaus regbio akademijos žaidėjas Mantas Butkevičius pasirinkęs smūgį į vartus, atliko realizaciją taikliai ir padidino vilniečių atotrūkį 5-15. 79min. varžovai prispaudžia kamuolį vilniečių įskaitiniame plote ir kelia savo sirgalius nuo suolų, rezultatas tapo 12-15. Šiaulių „Šiauliai“ parodė charakterį ir tikėdami savo jėgomis spaudė „VRA-Tomosta“ regbininkus jų aikštės plote. Pasibaigus rungtynių laikui šiauliečiai spėjo žeminti kamuolį ir taip išplėšė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 19-15 Šiaulių „Šiauliai“ naudai.

Geriausiu rungtynių žaidėju „VRA-Tomosta“ gretose pripažintas Domantas Stravinskas.
Geriausiu „Gralla Premium“ gynėju pripažintas Arijus Traigys.

Geriausias "Gralla Premium" gynėjas Arijus Traigys

Geriausias „Gralla Premium“ gynėjas Arijus Traigys

„Šias rungtynes mes pralaimėjome apmaudžiai, rungtynių laikas buvo pasibaigęs ir paskutinis varžovų prispaudimas buvo neaiškus, o teisėjų veiksmai mums buvo nesuprantami. Pirmame kėlinyje mes laikėmės disciplinos, nors technikos broko dar buvo nemažai, bet antro kėlinio galas tragiškas, nebeliko disciplinos gynyboje. Po šių pralaimėtų rungtynių turime atsitiesti ir ruoštis kitoms rungtynėms. Noriu padėkoti klubo savanoriams, kurie palaikė iki rungtynių galo ir tikėjo mūsų pergale, deja, bet jos nepavyko iškovoti.“ – rungtynes komentavo komandos vyr. treneris Vidmantas Valys.

Sekančios „Baltic Top League“ rungtynės vyks rugsėjo 3d.(šeštadienį), 14:00 Vilniaus Vingio parko regbio stadione su varžovais iš Latvijos – „Miesnieki“ ekipa. Kviečiame palaikyti „VRA-Tomosta“ regbininkų siekiant pirmos pergalės šį sezoną.

Daugiau nuotraukų : https://www.facebook.com/media/set?vanity=VilniusRugby&set=a.5452764404790764