Sekmadienį vykusiame Lietuvos jaunių regbio 15 pirmenybių antrame ture „Sostinės Tauras-VRA“ komanda užėmė 4 vietą
"Sostinės Tauras-VRA" jaunių regbio 15 komanda

„Sostinės Tauras-VRA“ jaunių regbio 15 komanda

Namų sienos padėjo kiek geriau pasirodyti vilniečiams, kurie Vingio parko regbio stadione susirinkusiems sirgaliams dovanojo puikias emocijas bei garbingą kovą. “VRA” jauniai grupės etape varžėsi prieš Šiaulių “Akademija-Baltrex” ir Plungės “SRC-Perkūnas-Klaipėdos kovas” jungtinę komandą.

Vilniaus “Sostinės Tauras-VRA” pirmąsias rungtynes žaidė prieš “SRC-Perkūnas-Klaipėdos kovas” komandą ir efektyviai nugalėjo varžovus rezultatu 45-0(19-0). Vilniaus komandai 10 taškų pelnė Rokas Sakalas, Taras Cheklenkov ir Jonas Mizrakovskij, po penkis taškus pridėjo Dominykas Skirmantas, Tomas Narbutas ir Robertas Abramianas.

Antros rungtynės nebuvo tokios sėkmingos ir teko pripažinti pralaimėjimą prieš puikiai 2 ture žaidusius Šiaulių „Akademija-Baltrex“ regbininkus rezultatu 5-40(5-19). Grupėje vilniečiai užėmė antrą vietą ir pateko į pusfinalį.

Pusfinalyje „Sostinės Tauras-VRA“ susitiko su „Sostinės Tauras-Geležinis vilkas“ ekipa. Pirmajame kėlinyje „Geležinis Vilkas“ jauniai pelnė du žeminimus su sėkmingomis realizacijomis ir išsiveržė į priekį 0-14. Nors ir „VRA“ regbininkai parodė charakterį antrame kėlinyje ir pelnė 12 taškų be atsako, bet to nepakako, jog „Sostinės Tauras-VRA“ patektų į finalą. Patirtas pralaimėjimas 12-14.

Geriausias "Sostinės Tauras-VRA" turo žaidėjas - Rokas Sakalas

Geriausias „Sostinės Tauras-VRA“ turo žaidėjas – Rokas Sakalas

Po pralaimėto pusfinalio „VRA“ regbininkų laukė kova dėl trečios vietos prieš Šiaulių „Akademija-Vairas“ komandą. Nors ir teko pripažinti šiauliečių pranašumą, bet kova buvo įdomi ir su daug tiek vienos, tiek ir kitos komandos žeminimų. Rungtynių rezultatas 26-42 „Akademija-Vairas“ naudai. Rokas Abramianas pelnė 10 taškų, 6 taškus pelnė Jonas Mizrakovskij, Dominykas Skirmantas ir Matas Dubrovnikas pridėjo po 5.

„Sostinės Tauras-VRA“ jaunių komandą Lietuvos regbio 15 antrame ture užėmė 4 vietą, parodė kovingumą ir gražią kovą. Geriausias turo žaidėjas „VRA“ komandoje – Rokas Sakalas.

„Į regbio varžybas susirinko visa komanda, net ir tie, kurie buvo išvykę su klase stovyklauti, jie tiesiai iš iškylos atvyko į varžybas. Buvo smagu matyti ir dalyvauti, kai į regbio varžybas atėjo tėveliai. Komanda pirmosiose rungtynėse išėjo susikaupę ir vykdė trenerio nurodymus, varžovui per visas rungtynes kontroliuoti kamuolį teko tik 10 procentų laiko, nes visą laiką mes buvome su kamuoliu ir beveik nedarėme klaidų, tad rezultatas buvo didelis. Antrose rungtynėse jau nesugebėjome tiek kontroliuoti kamuolio, nes varžovas vengė mūsų kontakto ir pademonstravo savo greitį bei techniką, tad teko nusivilti ir pripažinti akivaizdų „Baltrex-Akademija“ jaunių pranašumą. Pusfinalyje vyko kova iki pat galo, nors pirmą kėlinį pralaimėjome sausai, bet antrame kėlinyje atsitiesėme ir sumažinome skirtumą iki 2 taškų, bet to nepakako, nors ir paskutinėmis minutėmis varžovas buvo užspaustas savame plote, tačiau gerai gynėsi ir išlaikė pranašumą. Ketvirtos rungtynės vėl vyko taip pat, kaip ir trečios. Pirmame kėlinyje praleidome daug taškų, tad antrame kėlinyje jau buvo sunku pavyti varžovus. Noriu padėkoti tėvams, kurie atvyko palaikyti savo vaikus, komandos žaidėjams, kurie kovojo iki galo ir stengėsi prieš kiekvieną varžovą laimėti“ – Pozityviai po turo kalbėjo komandos vyr. treneris Vidmantas Valys.

Sekantis turas yra numatytas rugsėjo 4d. Jurbarke.