Dveji akademikų pralaimėjimai Šiauliuose

2013-10-19 Nr-2Tiek klubo jauniai kovoje su BaltRex, tiek vyrai kovoje su PRC nusileido šeimininkams. Jauniai tragiškai sužaidė pirmą kėlinį ir nors antrame sugebėjo pelnyti tris žeminimus, buvo skaudžiai sumušti 48-21. Negausiai išvykai į Šiaulius susirinkę vyrai dar laikėsi pirmą kėlinį, bet antrojo pabaigoje subyrėjo ir buvo sutriuškinti 52-15.

Jaunių rungtynėse karaliavo šiaulietis Armandas Kalinauskas. Jis pelnė net penkis žeminimus ir pataikė keturias realizacijas. Aišku, A. Kalinauskui teko ir ant nuobaudų suolelio dešimt minučių pasėdėti už neretai žvaigždėms būdingą kiaulišką elgesį. Tai, deja, akademikams nepadėjo, nes lemiamas smūgis buvo smogtas labai anksti. Per pirmąsias 20 minučių BaltRex be atsako pelnė devynioliką taškų, kurių atsilošti mūsiškiai iki finalinio švilpuko nepajėgė. Akademijai du žeminimus pelnė kapitonas Audrius Žemys, o vieną pridėjo Mangirdas Kazačenko.

2013-10-19 Nr-1Vyrų rungtynių eiga buvo šiek tiek kitokia. Dėka Augustino Terlecko ir Roberto Žuravskio žeminimų pirmasis kėlinys baigėsi ne itin grėsmingu rezultatu 23-10. Įpusėjus antrajam kėliniui skirtumas jau buvo 18 taškų. Galutinai sutriuškinti mūsiškius PRC vyrams pavyko tik per likusias paskutines penkioliką minučių. Greiti vėjerio žaidėjai pasinaudojo mūsų gynybinės linijos išsekimu ir be atsako pelnė tris žeminimus. Rungtynės baigėsi žymia svečių pergale, bet dėl čempionato nuostatų pažeidimų Federacija gali rezultatą anuliuoti.

Daugiau nuotraukų: PHOTO