Draugiška VRA bendruomenė
Vingio parko regbio stadionas Nr.1

Vingio parko regbio stadionas Nr.1

Vasara baigėsi, bet smagu, kad rudens sezonas prasidėjo su puikia nuotaika, entuziazmu. Prie VRA bendruomenės prisijungė nauji rėmėjai, jau esami partneriai irgi mūsų nepamiršta. O prie regbio bendruomenės prisijungia ir vis gausesnis būrys artimųjų: brolių, sesių, vyrų, žmonų, draugų.

Regbio bendruomenė pasiekė savo tikslą – VĮŠ „Vilniaus regbio akademija“ vyrų komanda „VRA-Tomosta“ – TOP lygoje. Šito siekė visa komanda, kartu su treneriais priešakyje.

Vingio parko regbio stadionas Nr.2

Vingio parko regbio stadionas Nr.2

Daug pagelbėjo nauji regbio bendruomenės rėmėjai UAB LAYHER BALTIC, atstovaujama vadovo Victor Vorontsov. Rėmėjai regbio stadione iš pastolių pastatė arką, skirtą komandų išbėgimui, kampinį filmavimo bokštelį, taip pat prie centrinio bokštelio įrengė bokštelį komentatoriui bei sukonstravo reklaminio stendo vietą.

Ilgamečiai rėmėjai UAB „Tomosta“, atstovaujama vadovo Tomo Vaičiūno padėjo pabaigti statyti terasą, įrengė papildomus suoliukus žiūrovams, apgenėjo medžių šakas, kurios buvo išlindusios į aikštę ir trukdė filmavimui.

UAB „Vilniaus alus“, atstovaujama generalinio direktoriaus Algirdo Bagatyriaus rėmė vyrų komandą bei svečius gaiviaisiais gėrimais.

Vingio parko regbio stadionas Nr.3

Vingio parko regbio stadionas Nr.3

Kiti rėmėjai prisidėjo finansiškai, buvo nupirktos statybinės medžiagas statyboms. Dėkui UAB Poolservice.LT, atstovaujamai vadovo Mantvydo Šakalio, UAB „V-Trans Logistika“, atstovaujamai direktoriaus Virmanto Užpalio bei UAB „BDW“, atstovaujamai generalinio direktoriaus Vido Kalvelio.

Regbio bendruomenės nariai padėjo ruoštis varžyboms, priimti svečius, padėjo gaminti maistą bei užimti svečius. Buvo ne tik svarbios varžybos, nors ir apmaudžiai pasibaigusios, bet ir gražus bendruomenės pasibuvimas.

„Vilniaus regbio akademija“ bendruomenė visiems dėkoja, kurie prisideda prie bendruomenės ir visada yra šalia.