Domantas Stravinskas TV laidoje “Kas ir Kodėl?”

2020-05-02 Nr.1Kiekvieną dieną su šeima žiūrime LRT laidą “Kas ir Kodėl?”. Didžiausias šios laidos gerbėjas yra mano brolis Dautaras, kuris, kaip vėliau sužinojau, užregistravo mane į šį žaidimą. Gavęs skambutį iš LRT filmavimo komandos iškart priėmiau jų kvietimą.

Filmavimo dieną jautėsi jaudulys, kad dėl kamerų ir didelio apšvietimo daroma įtampa pakiš koją atsakyti net ir į lengviausius klausimus. Prieš pat filmavimą susipažinęs su dalyviais sužinojau, kad būsiu jauniausias iš jų. Kaip jauniausias dalyvis tikėjaus, kad iškrisiu pirmame rate, vien dėl vyresnių žaidėjų didesnės patirties ir žinių. Pirma kova vyko taškas į tašką, tačiau dvikovą pavyko laimėti. Mane išgelbėjo prieš paskutinis klausimas: „Koks nacionalinis Naujosios Zelandijos sportas?” – į kurį būtų buvę gėda man neatsakyti. Pirma dvikova baigės 9/8. Išėjęs į dienos finalą žaidžiau prieš vyruką, kuris, kaip sužinojom, yra vienas iš internetinės viktorinos įkūrėjų. Žinojau, kad bus sunku, ir deja, dienos finale teko nusileisti kolegai.

Grįžau namo su žaidimo puoduku ir mintimi sugrįžti atsirevanšuoti. Iš nemažai pažįstamų bei komandos draugų sulaukiau palaikančių žinučių, kai laidą, kurioje dalyvavau, parodė per televiziją. Patirtis ir emocijos pačios geriausios, todėl raginu sudalyvauti ir Jus!

Video įrašas