Derbyje pasiekti pergalės nepavyko, tačiau nuo to motyvacija ateinančioms Baltic Top League kovoms tik didėja

308953433_812058753173916_3454576288113468070_nRegbio entuziastai šeštadienį galėjo išvysti visuomet įdomų ir įnirtingą Vilniaus derbį. Kaip visada rungtynėse netrūko aistrų ir efektyviai pelnomų taškų. Vilniaus komandos padovanojo puikų renginį stadione susirinkusiems žiūrovams. Deja, tačiau regbio dievai nebuvo „VRA-Tomosta“ komandos pusėje ir pergalę šventė „Geležinio Vilko“ regbininkai.

Vos rungtynėms prasidėjus komandos iškarto apsikeitė sėkmingomis realizacijomis ir pelnė po 3 taškus, o jau 7min. „Geležinio Vilko“ regbininkai pelno pirmą rungtynių žeminimą ir prideda taiklų realizacijos smūgį, rezultatas tapo 10-3 šeimininkų naudai. Nors ir 19min. „VRA-Tomosta“ regbininkams pavyko pelnyti prispaudimą ir išlyginti rezultatą 10-10, tačiau 29min. šeimininkai pelno dar vieną prispaudimą ir persvėrė rezultatą savo naudai. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 17-10.

Tomas Kušlevič

Tomas Kušlevič

Antro kėlinio pradžioje „VRA-Tomosta“ regbininkai gavo net dvi geltonas korteles, tuo pasinaudoję „Geležinio Vilko“ ekipa pelnė trečią komandos žeminimą ir išsiveržė į priekį rezultatu 22-10. „Vilniaus regbio akademijos“ regbininkai po šalto dušo nepasimetė ir jau 53min. po nuskilimo nuo molo pelnė savo antrą žeminimą, taip švelnindami rezultatą 22-17. O jau 64min. „Geležinio Vilko“ komanda pelnė ketvirtą prispaudimą su sėkminga realizacija ir padidino atotrūkį 29-17. Per likusį laiką Vilniaus komandos taškų nebepelnė ir rezultatas švieslentėje nepasikeitė.

Geriausias „VRA-Tomosta“ rungtynių žaidėjas – Tomas Kušlevič.
Geriausias „Gralla Premium“ rungtynių gynėjas – Tomas Grigaitis.

Tomas Grigaitis

Tomas Grigaitis

Savo pastebėjimus išsakė ir komandos vyr. treneris Vidmantas Valys : „Labai gaila, kad per rungtynes nesugebėjome išlaikyti disciplinos. Darėme daug baudų. Nors kai kurie rungtynių epizodai mus šokiravo, tačiau kentėjome ir žaidėme toliau. Vienu metu net žaidėme dvejais žaidėjais mažiau ir varžovas tą progą išnaudojo – pelnė taškus. Dabar teks išsianalizuoti savo žaidimą ir padaryti išvadas, ką reikės keisti ir pritaikyti kitoms rungtynėms.“

Sekančios rungtynės prieš „Geležinio Vilko“ komanda vyks spalio 2d.(sekmadienį). Tai bus „Baltic Top League“ pusfinalio rungtynės kovoje dėl 5-8 vietos.