Birželio 10d. Kauno regbio stadione įvyko antrasis Lietuvos jaunimo regbio 7 pirmenybių turas
"Sostinės Tauras-VRA" Jaunimo regbio 7 komanda

„Sostinės Tauras-VRA“ Jaunimo regbio 7 komanda

Penktadienį Vilniaus „Sostinės Tauras – VRA“ regbininkai kovojo antrajame Lietuvos jaunimo regbio 7 pirmenybių ture ir iš 8 komandų užėmė 6 vietą. Vilniečiai grupės etape kovojo prieš Šiaulių „Akademija-Baltrex“, Šiaulių „Akademija-Sporto gimnazija“ ir Panevėžio „Sporto centro“ komandas.

Pirmąsias rungtynes Vilniaus regbio akademijos jaunimas žaidė su pajėgia Šiaulių „Akademija-Sporto gimnazija“ komanda ir garbingai pasipriešino. Tik klaidos antrajame kėlinyje lėmė, jog vilniečiai pralaimėjo rezultatu 12-24 (12-14). Komandai 5 taškus pelnė Leonas Vasaris Sirutas ir Robertas Strička, 2 taškus pridėjo Ernest Kaziukevič.

Antrose rungtynėse „Sostinės Tauras – VRA“ jaunimas įtikinamai įrodė pranašumą prieš Panevėžio „Sporto centro“ ekipą, pasiekta pergalė rezultatu 42-12 (28-7). Vilniečių gretose net 17 taškų pelnė Ernest Kaziukevič, 10 taškų pridėjo Leonas Vasaris Sirutas, o Matas Dubrovnikas, Karolis Lukoševičius ir Mark Nepomniaščis pelnė po 5 taškus.

Trečiose rungtynėse teko pripažinti Šiaulių „Akademija-Baltrex“ pranašumą. Nors ir vilniečiai atkakliai kovėsi pirmajame kėlinyje, tačiau puikiai sužaidę antrą kėlinį šiauliečiai šventė pergalę rezultatu 12-38 (12-14). „Sostinės Tauras-VRA“ jaunimas grupėje užėmė trečią vietą ir liko kovoti dėl 5-6 vietos.

Kovoje dėl 5 vietos vilniečiams pritrūko sėkmės ir nepavyko pasiekti pergalės prieš Lazdijų „Regbio klubas-ARK“ ekipą. Patirtas pralaimėjimas 21-12 (7-7) vilniečiams užtikrino 6 vietą Lietuvos jaunimo regbio 7  antrame ture. Geriausiu turo žaidėju “Sostinės Tauras-VRA” komandoje pripažintas Ernest Kaziukėvič.

Geriausias "Sostinės Tauras-VRA" regbininkas Ernest Kaziukėvič

Geriausias „Sostinės Tauras-VRA“ regbininkas Ernest Kaziukėvič

„Šiame ture sužaidėme jau geriau, nei pirmame, tačiau komandai dar reikia dirbti ant ištvermės ir technikos. Darėme daug klaidų kurios ir neleido kovoti dėl pergalių.“ – antrąjį turą komentavo vyr. treneris Vidmantas Valys.

Trečiasis ir paskutinis turas vyks birželio 18d. Šiauliuose.