Jaunimo R7 varžybos Šiauliuose

2021-04-28_Nr.1Balandžio 25 d. „SM Tauras-VRA“ jaunimo komanda vyko į Šiaulius, kur dalyvavo 2021 m. Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato I ture.

Ture iš viso dalyvavo 8 komandos: Kauno Sporto mokykla  „Gaja“, Vilniaus „SM Tauras-VRA“, Vilniaus „SM Tauras-Geležinis Vilkas“, Plungės „SRC-Dorbė“ – Klaipėdos „Kovas“, Panevėžio sporto centras, Šiaulių sporto gimnazija, Šiaulių regbio akademija-Zokniai, Šiaulių Regbio akademija-Sigito Kukulskio regbio mokykla. Jaunių komanda žaidė 4 varžybas.

Pirmąsias varžybas pralaimėjo prieš varžovų komandą „Šiaulių regbio akademija-Zokniai“, rezultatu 36-0. Antrosios varžybos vyko tarp „SM Tauras-VRA“ ir Vilniaus „SM Tauras-Geležinis Vilkas“, varžybos pralaimėtos rezultatu 0-29. VRA komandai vėl nepavyko pelnyti nei vieno taško. Vėliau jauniai žaidė prieš Panevėžio sporto centro komandą, varžybas laimėjo rezultatu 17-7. Paskutiniosios varžybos vyko tarp „SM Tauras-VRA“ ir Plungės „SRC-Dorbė“ – Klaipėdos „Kovas“ komandų, varžybos buvo nesėkmingos, VRA nepelnė nei vieno taško, varžybos pralaimėtos rezultatu 24-0.

„SM Tauras-VRA“ iškovojo VI vietą. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Žilvinas Milušauskas.