Vyrų komandos pergalė

2020-08-29 Nr.5Rugpjūčio 29 d. Vingio parko regbio stadione vyko 2020 m. Lietuvos regbio federacijos R-15 čempionato varžybos, kur dalyvavo vyrų komanda „VRA-Tomosta“, vadovaujama trenerių Vidmanto Valio ir Giorgi Chubinidze.

Čempionate dalyvauja šešios komandos: Vilniaus „VRA-Tomosta“, Vilniaus „Geležinis Vilkas“, Šiaulių „Vairas-Tauras-Citma“, Šiaulių „Baltrex-ŠPRC“, Panevėžio RK „Klevas-PRS“ ir „Klaipėdos Kovas – Plungės Perkūnas“

2020-08-29 Nr.2 A.Bernota„VRA-Tomosta“ šeštadienį žaidė su Klaipėdos ir Plungės jungtine komanda „Klaipėdos Kovas – Plungės Perkūnas“, pirmas kėlinys laimėtas rezultatu 20-3, antrame kėlinyje VRA vyrai neužleido pirmaujančios komandos pozicijų ir iškovojo pergalę, varžybos laimėtos rezultatu 34-10. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas – Andrius Bernota.

Vyrų komanda rungtynes pradėjo energingai nusiteikę. Didžiąją dalį varžybų vyrai žaidė varžovų aikštelės pusėje, bet daromos klaidos nedavė užbaigti taškais. Antrame kėlinyje išseko ir jėgos, tad žaidimas išsilygino, tačiau laimėjimas džiugina, – kalbėjo treneris V. Valys

Po vyrų komandos iškovotos pergalės, vyko jau tradicija tapęs konkursas VRA regbio sirgaliams. Šio savaitgalio laimėtojas, regbio kamuolį laimėjo Danielius Dapšauskas.