2022m. Lietuvos jaunučių regbio 7 pirmenybėse „Sostinės tauras-VRA“ komanda bendroje įskaitoje užėmė 7 vietą
"Sostinės tauras-VRA" jaunučių regbio 7 komanda

„Sostinės tauras-VRA“ jaunučių regbio 7 komanda

Sekmadienį Šiauliuose vyko 2022m. Lietuvos jaunučių regbio 7 pirmenybių II turas. Šį kartą Vilniaus „Sostinės Tauras-VRA“ regbininkams gimusiems 2008-2009m. pritrūko sėkmės.

Burtai lėmė, jog „Sostinės Tauras-VRA“ regbininkai II turą pradėjo C grupės rungtynėmis prieš Šiaulių „Akademija-Vairas“ komandą. Rungtynės baigėsi 0:29 šiauliečių naudai. Vienintelėse grupės rungtynėse pralaimėję ir užėmę antrą vietą „Sostinės Tauras-VRA“ regbininkai liko žaisti dėl 5-8 vietų. Antrąsias rungtynes vilniečiai žaidė prieš RK „Klaipėdos Kovą“. Iki pergalės pritrūko labai nedaug, tačiau teko pripažinti varžovų iš Klaipėdos pranašumą 17-21. Trečiose ir paskutinėse rungtynėse dėl 7-8 vietos vilniečiams vėl pritrūko sėkmės ir tik po atkaklios kovos nusileista Jurbarko „Sporto centro“ komandai 17:19.

II ture užimta 8 vieta iš 11 komandų, o bendroje lentelėje iškovota 7 vieta ir sukaupta gera patirtis kuri padės ateityje. Treneris Vidmantas po rungtynių pažymėjo, jog komandai reikia padirbėti ties klaidomis ir nusiteikimu, o visą tai ištaisius žaidimo braižas žymiai pagėrėtų. Tad pergalės dar laukia, o dabar reikia pasimokyti iš klaidų ir pasidaryti namų darbus treniruotėse. Geriausiu komandos žaidėjų pripažintas Tomas Narbutas.

Gegužės 14d. Jurbarke startuoja jaunių gimusių 2006-2007m. Lietuvos regbio 7 pirmenybių I turas.