Vingio parke karaliavo jaunieji regbininkai

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko jaunučių B, vaikų ir vaikučių Viči Lietuvos regbio čempionato III turas, kuriame dalyvavo net 34 komandos.

2017-06-15 Nr-1Jaunučių B 2004-2005

Pogrupyje „SM Tauras-VRA” jaunučiams teko susitikti su Klaipėdos „Kovas” ir Šiaulių „SM Klevas-ŠUG” komandomis. Deja, šįkart stipriausi buvo klaipėdiečiai, o akademikams pavyko nugalėti tik šiauliečius ir gauti teisę pakovoti dėl 4-os vietos. Šiame etape vėlgi nugalėtas vienas varžovas – Jurbarko „Lūšis”. Skaudžiai pralaimėta Vilniaus derbyje su „Geležiniu vilku” 5-25. Galiausiai užimdama 5-ą vietą Akademijos jaunučių komanda atsidūrė pačiame III turo rikiuotės viduryje. Auksą iškovojo Kauno „SM Tauras-Ąžuolas”, sidabras atiteko Šiaulių „SM Klevas-Zokniai”, o bronza išplėšė RK „Klaipėdos Kovas”. Geriausiu akademiku šiame ture išrinktas Bernardas Švaikovskij.

2017-06-15 Nr-2Vaikai 2006-2007

Vaikų varžybose dalyvavo net 11 komandų. „SM Tauras-VRA” laimėjo visas pogrupio rungtynes ir pateko į finalinį ketvertą. D pogrupyje sausu rezultatu nugalėta Šiaulių „SM Klevas-Rėkyvos progimnazija” ir Jurbarko „Lūšis”. Pusfinalyje akademikai susitiko su Kauno „SM Tauras-Ąžuolas-1”, kurie nubloškė tokio kieto susidūrimo nesitikėjusius vilniečius dideliu skirtumu 30-5. Po skaudaus pralaimėjimo Akademijos vaikai iš visų jėgų bandė susitelkti, tačiau ir kova dėl bronzos buvo pralaimėti. Susitikime rezultatu 20-5 nugalėjo „SM Tauras-Geležinis vilkas”. Pirmi buvo Šiaulių „Vairas-Kalvis” vaikai, o antri – Kauno „SM Tauras-Ąžuolas-1”. Akademikai III ture žaidė atkakliai ir užėmė garbingą ketvirtą vietą. Komandos vedliu buvo Rokas Sakalauskas.

2017-06-15 Nr-3Vaikučiai 2008-2010

Vaikučių III turo varžybose buvo pačios gausiausios, nes jose dalyvavo net 14 komandų. Akademikai žaidė puikiai ir A pogrupyje užėmė antrą vietą, galutinėje rikiuotėje nusileisdami tik Panevėžio „RK Klevas-Rožyno gimnazija” bendraamžiams, kurie tarpusavio kovoje laimėjo 20-10. Su Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas” pirmąja komanda sužaista draugišku rezultatu 20:20. Geriausiu Akademijos žaidėju III ture pripažintas Dominykas Skirmantas.

Daugiau nuotraukų žiūrėkite čia: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ir 8