Vaikų varžybos Vilniuje
Tag vaikų komanda Nr.1

SM „Tauras-VRA“ Tag vaikų komanda Nr.1

Gegužės 26 d. „Vilniaus regbio akademijos“ vaikų ir jaunučių komandos dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunučių čempionato III ture, kuris vyko Vilniaus Vingio parko regbio stadione. Į turnyrą atvyko: dvi grupės vaikų, Jaunučių A komanda ir Jaunučių B 2 komandos.

Pirmąsias varžybas Vilniaus „SM Tauras-VRA 1“ laimėjo prieš Vilniaus komandą „SM Geležinis vilkas 3“, rezultatas 2-5 Vilniaus „SM Tauras-VRA 1“ naudai. Antrąsias varžybas vaikai žaidė su Šilutės regbis 1, teko nusileisti varžovas rezultatu 4-1. Su Šiaulių komanda „Regbio akademija-Pavenčiai“ vaikai sužaidė puikiai, laimėjo rezultatu 1-5. Deja, paskutiniosioms varžybos pritrūko jėgų ir komanda patyrė pralaimėjimą prieš Jurbarko komandą „KKSC-Lūšis“ – Vilniaus „SM Tauras VRA 1“ (rezultatas 3-2).

Tag vaikų komanda Nr.2

SM „Tauras-VRA“ Tag vaikų komanda Nr.2

Vaikų komanda Vilniaus „SM Tauras-VRA 2“  pirmąsias varžybas su Šiaulių „Regbio akademija-Vairas“ sužaidė lygiosiomis, rezultatu 3-3. Toliau žaidė su priešininkų komanda Vilniaus „SM Geležinis vilkas 2“, po atkaklios kovos teko nusileisti varžovas, varžybos pralaimėtos rezultatu 5-4. Prieš Šiaulių komandą „Regbio akademija-Salduvės progimnazija“ Vilniaus „SM Tauras VRA 2“ sužaidė puikiai, varžybos laimėtos rezultatu 2-5. Paskutinėje kovoje priešininkai pasirodė stipresni. Varžybos su Panevėžio komanda „Rožyno progimnazija-RK Klevas“ pralaimėtos rezultatu 6-2. Visi vaikai buvo apdovanoti medaliais. Vaikus varžyboms ruošė trenerė Erika Šimkonytė.

Jaunučių A komanda

SM „Tauras-VRA“ Jaunučių A komanda

Su jaunučių A komandą į varžybas vyko treneris Erick Monteiro Quirino. Jaunučiai turėjo 8 varžovų komandas. Vilniaus „SM Tauras-VRA“ pirmąsias varžybas žaidė su Šiaulių komanda „Regbio akademija – Vairas“, varžovai įveikė vilniečius rezultatu 5-10. Nesėkmingos buvo varžybos ir su Kauno komanda „SM Tauras-Ąžuolas“, Vilniaus „SM Tauras-VRA“ varžybas pralaimėjo rezultatu 5-30. Bet vėliau komanda susižaidė ir iškovojo dvi pergales: laimėtos varžybos prieš Jurbarko komandą „KKSC-Lūšis“ (rezultatas 40-5) ir Šilutės regbio komandą (rezultatas 35-10). Bendroje įskaitoje, iš devynių komandų, Vilniaus „SM Tauras-VRA“ turnyro lentelėje surinko 8 taškus ir užėmė VII vietą. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Rokas Sakalas. Treneris Erick Monteiro Quirino pabrėžė, jog reikalinga didesnė komandos gynyba, treniruojant komandą sieks, jog jaunučių komanda žaistų kuo nuosekliu.

„SM Tauras VRA“ Jaunučių B komanda

SM „Tauras-VRA“ Jaunučių B komanda

Regbio pirmenybių III ture dalyvavo ir trenerio Algimanto Žvinklio treniruojamos komandos, į Vingio parką atvyko 2 komandos. Iš viso pogrupyje buvo 16 komandų. Vilniaus „SM Tauras-VRA 1“ pralaimėjo Šiaulių komandai „Regbio akademija Baltrex“, varžybų rezultatas 25-35. Vėliau sekė dvi pergalės; laimėtos varžybos prieš Šilutės regbio komandą (rezultatas 25-10) ir Kauno komandą „SM Tauras Ąžuolas-2” (rezultatas 30-0). Pogrupyje iškovota II vietą.

Vilniaus „SM Tauras-VRA 2“, treniruojamai A. Žvinklio sekėsi prasčiau, visos varžybos pralaimėtos: Vilniaus „SM Tauras Geležinis vilkas-1” (rezultatas 0-80), Šiaulių „Regbio akademija Rėkyvos progimnazija“ (rezultatas 0-50), Plungės „SRC“ (rezultatas 5-55).

UAB „Lidl Lietuva“ vaišino vaikus šokoladais ir gėrimais

UAB „Lidl Lietuva“ vaišino vaikus šokoladais ir gėrimais

Dėl 7-8 vietos Vilniaus „SM Tauras-VRA-1” žaidė su Plungės „SRC“ komanda, varžybos laimėtos rezultatu 40-30. Pusfinalyje Vilniaus „SM Tauras-VRA-1” pralaimėjo Šiaulių komandai „Regbio akademija-Ragainės progimnazija“ (rezultatas 10-40). Geriausiais žaidėjais varžybose išrinkti: VRA 1 – Faustas Baltranas ir VRA 2 – Erika Krukovskytė. Vilniaus „SM Tauras-VRA 1“. Bendroje III turo turnyrinėje lentelėje „SM Tauras-VRA 1“ surinko 8 taškus ir užėmė VII vietą, o „SM Tauras-VRA 2“ su 0 taškų pasidalino 13-16 vieta.

UAB „Pupt“ padėjo vaikų renginiui įrengti poilsio zoną.

UAB „Pupt“ padėjo vaikų renginiui įrengti poilsio zoną.

Vaikams buvo suorganizuotas ne tik puikus turnyras, bet ir keletas staigmenų. UAB „Lidl Lietuva“ vaišino vaikus šokoladais ir gėrimais, vaikams po varžybų tikrai buvo smagu pasmaguriauti ir atsigaivinti vėsiu mineraliniu vandeniu. UAB „Pupt“ padėjo vaikų renginiui įrengti poilsio zoną, kuri buvo labai linksmai ir nuotaikingai nuteikianti, nes rėmėjai į Vingio parko regbio stadioną atvežė 12 sėdmaišių su Kakės Makės ir Netvarkos nykštukų atvaizdais. Dėkojame ir mūsų nuolatiniams rėmėjams „Maisto bankui“, kuris vaikų varžybas parėmė vaisiais ir maisto produktais. Ačiū mūsų rėmėjams!

Daugiau nuotraukų: Nr.1, Nr.2, Nr.3, Nr.4 ir Nr.5