TeleTRADE taurė Akademijos jaunučių rankose

002Namų aikštėje Akademijos jaunučiai-A laimėjo antrąjį turą šių metų Lietuvos regbio pirmenybėse ir įsitvirtino pirmoje vietoje. Pogrupyje akademikai užtikrintai 24-0 įveikė Kauno FM „Ąžuolas-Tauras” ir vienu žeminimu 7-0 nurungė Šiaulių „Vairo-Klevo” komandą. Pusfinalyje susitikę su kitame pogrupyje antrą vietą užėmusiais Panevėžio PKKSC regbininkais, Akademijos jaunučiai juos negailestingai sutriuškino 47-0. Finale mūsiškiams vėl teko „vairininkai”, bet šįkart buvo žaista daug užtikrinčiau, nepaliekant varžovui jokios galimybės pasivyti. TeleTRADE taurę Akademijos vaikinai ir merginos iškovojo rezultatu 19-0. Geriausiai komandos gretose pasirodė Alvidas Pritulskis.

003Trečia vieta atiteko panevėžiečiams, o ketvirti liko Vilniaus „Geležinio vilko” vaikinai. Stiprus pastarųjų pasirodymas byloja apie augantį regbio populiarumą sostinėje ir suteikia viltį, kad ateityje šalyje matysime dar vieną puikų derbį. Penktą vietą užėmė kauniečiai, o šeštąją Jonavos „Tauras-Viči”.

Visi dalyviai džiaugėsi puikia regbio švente, kurią šįkart dovanojo Akademijos didysis rėmėjas TeleTRADE. Įmonė labai rūpinasi vaikų ir jaunimo sportu, todėl yra laiminga galėdama prisidėti prie Lietuvos regbio pirmenybių. Tuo labiau, kad ir nugalėtojų taurė atiteko saviems.

Kitas jaunučių-A turas jau birželio 12 Šiauliuose. Tai bus paskutinės pavasario etapo varžybos. Dar trys turai vyks rudenį, kurių finalinis numatytas Vilniuje.

Daugiau nuotraukų: FOTO-1,  FOTO-2 (P.S. bus įdėtos vėliau)