REGBIO PRISTATYMO ŠVENTĖ

2018-09-29 Nr.1Rugsėjo 26 dieną „Vilniaus regbio akademija“ surengė pristatymo šventę, kad smalsuoliai galėtų išbandyti savo galimybes ir panorėję prisijungtų prie komandos. Iš pradžių svečiai galėjo susipažinti su regbio istorija, kaip techniškai teisingai atliekami regbio pratimai, tokie kaip kontaktas, „užgriebimai“ ir kiti. Po šio etapo vyko įvairūs regbio žaidimai, o trečiame smagus konkursas, kuriame buvo galima varžytis dėl prizinių vietų, stengiantis smūgiuoti į vartus arba pataikyti kamuolį į padangos vidurį. Galiausiai visą šventę vainikavo dovanos, šilta arbata, užkandžiai ir jaukūs pasikalbėjimai.

Dalijamės dalyvio tėvų atsiliepimu

Laba diena,
Didelis AČIŪ už vakar dienos regbio pristatymą, draugišką kolektyvą, skanią arbatą. 🙂 Buvo WAW!
Sūnus jau nuo praeitų metų prasitardavo, kad nori lankyti regbį…Būtent vakar taip susiklostė aplinkybės, kad turėjome kitų planų, ir manėme, jog tikrai nepavyks sudalyvauti regbio pristatyme, bet PAVYKO 🙂
Sūnus labai laimingas. Labai. Nesutrukdė ir tai, kad pliaupė lietus, pūtė vėjai…Grįžo namo pilnas įspūdžių ir prizų. 🙂 Lovą dalinosi su dviem regbio kamuoliais, mat už taikliausią naujoko spyrį gavo mažą regbio kamuoliuką. Tik gaila, marškinėliai Rojui per maži. 🙁 Jei būtų galimybė, labai norėtume apkeisti į porą dydžių didesnius.
Žinoma, atvyksime rytoj 16.30, tik nelabai aišku, kuo apsiauti ir ką vilkėti, jei bus vėl panašus oras, kaip vakar. Ačiū ir iki pasimatymo.

Su pagarba, Rojaus mama Mėta.

Video