Regbį išbandyti ir žaisti gali visi

2019-04-11 Nr.3Balandžio 11 – 14 dienomis jau trečią kartą Lietuvos Olimpinė akademija organizavo jaunimo stovyklą „Olimpinės vertybės studentų gyvenime“. Dalyvavo aktyvūs, besidomintys sportu ir olimpinėmis vertybėmis jaunuoliai. Jaunieji dalyviai keturias dienas gyveno sportiniu ritmu, dalinosi olimpinėmis idėjomis.

Stovyklos metu išsamiai pristatyta ir aptarta Olimpinių žaidynių istorija, šių laikų olimpinių žaidynių organizavimas bei jo problemos). Studentai sužinojo apie sporto valdymo sistemą, apie savanoriavimo naudą ir olimpinių vertybių svarbą jaunimui. Vyko diskusijos apie lygias galimybes sporte. Studentai susipažino su aktyvių metodų taikymu ugdant olimpines vertybes.

2019-04-11 Nr.1Stovyklos dalyviai kasdien turėjo treniruotes, mankštas vedė įvairių sričių specialistai, išbandė tokias sporto šakas, kaip golbolas (aklųjų riedulys), ledo ritulys, neįgaliųjų tinklinis, beisbolas, akmenslydis, bokso pradžiamokslis, susipažino su bočios žaidimu, išbandė šiaurietiškuoją ėjimą, ledo ritulį, turėjo galimybę išbandyti sėdimąjį (neįgaliųjų) tinklinį, beisbolą, softbolą.

Stovyklos „Olimpinės vertybės studentų gyvenime“ dalyviai išbandė savo jėgas ir regbio aikštyne. Vingio parke stovyklautojus pasitiko „Vilniaus regbio akademijos“ vyr. treneris Vidmantas Valys, kuris pradžioje supažindino su regbio istorija, papasakojo regbio žaidimo taisykles bei tradicijas. Po teorinių žinių jaunimas turėjo galimybę savo jėgas išbandyti regbio TAG žaidime (nekontaktinis, pradedančiųjų regbis). Kaip pridera, studentai turėjo ir „trečiąjį kėlinį“ su arbata bei sausainiais.

Daugiau informacijos galite rasti Lietuvos olimpinės akademijos internetinėje svetainėje

Daugiau nuotraukų