Pralaimėtos varžybos Šiauliuose
Vilniaus jaunimo rinktinė

Vilniaus jaunimo rinktinė

Spalio 18 d., Šiaulių Zoknių regbio stadione, vyko 2019 m. Lietuvos jaunimo regbio-15 pirmenybės. Kartu su komanda į varžybas vyko treneris Vidmantas Valys. Dalyvavo 6 komandos: Šiaulių̨ „Regbio akademija-Zokniai“, Šiaulių „Regbio akademija-Vairas“, Vilniaus „SM Tauras-VRA“, Kauno „SM Tauras-Ąžuolas“, Plungės „RSC-Dorbė“, Šiaulių „Regbio akademija-ŠUG“.

Pusfinalio rungtynes „SM Tauras-VRA“ žaidė su Šiaulių „Regbio Akademija-Vairas“. Pirmas kėlinys pralaimėtas šiauliečiams rezultatu 12-10. Varžybos baigėsi šiauliečių pergale (galutinis rezultatas 17-13).

Anglijos jaunimo žaidėjai: Tautvydas Ropeika ir Džiugas Klinga

Anglijos jaunimo žaidėjai: Tautvydas Ropeika ir Džiugas Klinga

Geriausiu žaidėju pripažintas Matas Žalandauskas. Pasak trenerio, jis puikiai gaudė kamuolius iš oro, gerai ir aštriai įsijungdavo į atakas bei gerai ir patikimai dirbo gynyboje. Rungtynes galėjome ir laimėti, – mano komandos treneris. Tačiau komandai truko tarpusavio susižaidimo, geresnės gynybos ir tarpusavio susikalbėjimo bei ištvermės. Daug laiko komanda žaidė varžovų pusėje, grumtynių žaidėjai puikiai kontroliavo kamuolį ir laimėdavo daug teritorijos, bet vis pritrūkdavo jėgų, kad užbaigti atakas taškais. Likus 4 minučių iki rungtynių pabaigos „SM Tauras-VRA“ komanda dar pirmavo rezultatu 12-13, bet po to praleido varžovo prispaudimą, ko pasėkoje pralaimėtos varžybos. Pagirtinai žaidė Gytis Pečiul, Arijus Traigys ir Dominykas Petrovas. Labai šaunu, kad prie komandos prisijungė ir du lietuviai iš Anglijos, kurie ten gyvena ir mokosi bei žaidžia regbį, Tautvydas Ropeika ir Džiugas Klinga. Vilniaus komandai visus 13 taškų pelnė komandos kapitonas Mantas Butkevičius.

Kitas rungtynes „SM Tauras-VRA“ žais spalio 23 d. (šį trečiadienį) su Kauno „SM Tauras-Ąžuolas“ komanda. Varžybos vyks Vilniuje. Rungtynių pradžia 15.30 val.