Lietuvos vyrų regbio-7 čempionatas
Mažosios taurės laimėtojai

Mažosios taurės laimėtojai

2019 m. balandžio 27 d. Vingio parko regbio stadione vyko 2019 m. Lietuvos vyrų regbio-7 čempionatas, II etapas. Vyrų komanda Vilniaus „VRA-Tomosta“ kartu su treneriu Vidmantu Valiu turėjo devynis varžovus, tarp kurių reikėjo įrodyti savo pranašumą.

Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komanda pirmąsias rungtynes žaidė su Šiaulių „Baltrex-PRC“ komanda, rungtynes laimėjo rezultatu 27-21. Antrąsias rungtynes komanda žaidė su Šiaulių-Jonavos „RK „Tauras“-„Citma“ komanda, tačiau rungtynės buvo nesėkmingos, teko nusileisti varžovams rezultatu 7-26. Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komanda pogrupyje užėmė antrą vietą ir iškovojo teisę žaisti dėl 4-6 vietos – Mažosios taurės.

Geriausias komandos žaidėjas Julius Melnikas

Geriausias komandos žaidėjas Julius Melnikas

Trečiąsias rungtynes mūsų komanda žaidė su Vilniaus komanda „Geležinis vilkas“, po atkaklios kovos Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komanda rungtynes laimėjo rezultatu 26-21. Ketvirtąsias rungtynes žaidė su Šiaulių komanda „Šiauliai“ ir laimėjo rezultatu 33-0. Treneris į aikštelę išleido žaisti ir jaunesnius žaidėjus, kuriems buvo suteikta galimybė žaisti už vyrų komandą ir pelnyti komandai taškų.

Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komanda savo grupėje užėmė I vietą ir iškovojo Mažąją taurę, o bendroje įskaitoje užėmė IV vietą.

Akademijos žaidėjų gretose geriausiu žaidėju pripažintas Julius Melnikas, kuris lemiamu momentu pelnė taškus ir padėjo komandai pelnyti svarbią pergalę.

Kitos R7 varžybos vyks šeštadienį, gegužės 4 d., Šiauliuose. Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komandai suteikta galimybė žaisti R7 aukščiausioje „Grand Prix“ grupėje ir kovoti su dar stipresniais varžovais.

Daugiau nuotraukų Nr.1, Nr.2 ir Nr.3