Jaunieji regbininkai

2020-10-21 Nr.11Saulėtą antradienio rytą VŠĮ Vilniaus regbio akademija“ sukvietė kunigaikščio Gedimino progimnazijos, Blindžių skyriaus, pradinukus į turnyrą. Vaikai su nekantrumu laukė prasidedančių varžybų, kiekviena klasė turėjo tikslą nugalėti ir laimėti didžiąją taurę.

Treneriai sudarė varžybų tvarkaraštį. Pradžioje žaidė trečiokai prieš ketvirtokus. Kol vienos klasės žaidė aikštelėje, kitos klasės saugiai, per atstumą, laukė savo eilės, kol bus pakviestos į aikštę. Iš pradžių visos 3-4 klasės sužaidė po dvi varžybas, suskaičiavus taškus, buvo žinomos klasės, kurios turės rungtis tarpusavyje pusfinalyje ir finale. Dėl V vietos liko kovoti 3g ir 3f klasės, greitesni ir vikresni buvo 3f klasės mokiniai, jie rezultatu 0-2, 2020-10-21 Nr.22nugalėjo varžovus ir laimėjo V vietą. 3g klasė liko VI vietoje. Dėl III vietos kovojo 4f klasė su 3e klase. Trečiokai taip lengvai nepasidavė, varžybos buvo atkaklios, ketvirtokai pelnė tik 1 tašką, bet to pakako, kad tai jiems atneštų pergalę varžybose. 3e klasė liko IV vietoje, o 4f iškovojo prizinę III vietą, komanda gavo laimėtojų taurę ir medalius. Finale kovėsi stipriausios komandos: 4d ir 4e klasė. Rezultatu 0-1, varžybas laimėjo 4e klasė, ji laimėjo I vietą, o 4d klasė liko II vietoje. Abiem klasėms taip pat buvo įteiktos nugalėt9jų taurės, o komandos gavo medalius.

Antrokai varžėsi tarpusavyje, visos trys klasės sužaidė tarpusavyje. Pradžioje antrokai buvo labai nedrąsūs, bet jau žaisdami antrąsias varžybas pelnydavo po keletą taškų. Suskaičiavus rezultatus buvo išaiškintos vietos. I vietą laimėjo 2f klasė, II vieta atiteko 2d klasės komandai, o 2e klasė užėmė III vietą.

2020-10-21 Nr.33„Vilniaus regbio akademija“ projekto „Vaikų ir jaunimo regbio turnyras „VALIO-2020“ veiklas įgyvendino ir saugiai sužaidė visas varžybas. Šviečianti saulė ir puikus oras – buvo puiki proga praleisti laiką kitoje aplinkoje, sportuojant lauke. Po varžybų geriausi komandų žaidėjai sulaukė apdovanojimų. Jaunieji regbininkai buvo apdovanoti regbio kamuoliais. Geriausiais žaidėjais išrinkti: Adomas Sereika (2f klasė), Arijus Arlauskas (2d klasė), Modestas Degutis (2e klasė), Modestas Zhang (3g klasė), Martynas Jocys (3f klasė), Džiazas Riauka (3e klasė), Joris Sinkevičius (4e klasė), Gabrielius Gelombickas (4f klasė), Benas Bezykornovas (4d klasė).