Akademijos komandos namuose pralaimėjo RK „Šiauliai”

SKMM7949Jauniai rimtai susikovė su bendraamžiais iš Šiaulių ir rungtynes pralošė tik 10-17. Pirmame kėlinyje pirmavę, antroje rungtynių pusėje mūsiškiai išsiblaškė ir paleido menkutę trijų taškų persvarą.

Jau penktą susitikimo minutę Akademija išsiveržė į priekį. Pirmąjį žeminimą pelnė Mantvydas Butenis. Dar po penkių minučių tas pats Mantvydas akademikų atotrūkį nuo šiauliečių padidino iki 10 taškų. Deja, visai netrukus svečiai surengė sėkmingą išpuolį, žeminimo, realizavo ir aptirpdė vilniečių pranašumą.

SKMM8019Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo labai prastai. Jau trečią minutę laikinai iš aikštės buvo išvarytas pirmame kėlinyje pasižymėjęs Mantvydas. Šiaulių vaikinai tuo nedelsdami pasinaudojo ir 36-ą minutę žeminimu persvėrė rezultatą savo naudai. Senkant jėgoms jaunieji akademikai nebepajėgė pasivyti svečių, o 50-ą minutę praleido dar vieną žeminimą.

Vyrų rungtynės su RK „Šiauliai” buvo gėdingos ir jas šeimininkai pralaimėjo 77-7. Dėl įvairių priežasčių susitikime negalėjo dalyvauti svarbiausi komandos žaidėjai.

Akademikų gynybą svečiai pradėjo varstyti jau pirmosiomis minutėmis ir nesustojo iki pat finalinio švilpuko. Vienintelį šeimininkų žeminimą antrajame kėlinyje pelnė Artūras Vigura. Gintautas Bieliauskas realizavo.