Vyrų komandos varžybos Šiauliuose
Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komanda

Rugsėjo 19 d. Šiaulių regbio akademijos stadione vyko 2020 m. Lietuvos regbio federacijos R-15 čempionato ketvirtosios varžybos, kur dalyvavo vyrų komanda „VRA-Tomosta“, treniruojama trenerių Vidmanto Valio ir Giorgi Chubinidze.

Čempionate dalyvauja šešios komandos: Vilniaus „VRA-Tomosta“, Vilniaus „Geležinis Vilkas“, Šiaulių „Vairas-Tauras-Citma“, Šiaulių „Baltrex-ŠPRC“, Panevėžio RK „Klevas-PRS“ ir „Klaipėdos Kovas – Plungės Perkūnas“.

„VRA-Tomosta“ žaidė su Šiaulių komanda „Vairas-Tauras-Citma“. Pirmo kėlinio rezultatas 12-3 (šiauliečių naudai), varžybas laimėjo Šiaulių komanda „Vairas-Tauras-Citma“ rezultatu 24-16. Geriausiu „VRA-Tomosta“ komandos žaidėju išrinktas – Tomas Kušlevič.

Geriausiu „VRA-Tomosta“ komandos žaidėju išrinktas – Tomas Kušlevič

Rungtynės vyko atkaklios, abi komandos turėjo daug galimybių pelnyti taškų, deja „VRA-Tomosta“ komandai diena buvo nesėkminga, – apgailestavo treneris V. Valys, – pirmajame kėlinyje komanda galėjo daugiau realizuoti baudos smūgius, bet sportininkams nesisekė taikliai spardyti į vartus. Per pertrauką komandos treneriai pakeitė žaidimo braižą, vyrai daugiau pradėjo atakuoti, tad rezultatas buvo greitai išlygintas ir persvertas. Galėjome rezultatą ir dar daugiau padidinti, bet gavus geltoną kortelę, komandai teko žaisti vienu žaidėju mažiau ir tai pasireiškė skiriamosiose grumtynėse, – kalbėjo treneris V. Valys. Likus 15 minučių iki rungtynių pabaigos vyrai apmaudžiai praleido taškus, po kurių jau buvo sunku atsitiesti, skubėdami vyrai darė vis daugiau klaidų.

Rungtynės buvo tikrai kovingos ir pergalę paleidome iš savo rankų, bet nieko nepadarysi, dabar teks susikoncentruoti į likusias paskutiniąsias rungtynes ir ruoštis varžyboms „Iššūkio“ taurei laimėti, kurias planuojame žaisti spalio mėnesį, – kalbėjo treneris V. Valys. Pačią komandą galiu tikrai pagirti ir padėkoti, ji kovojo iš širdies ir buvo nusiteikusi pergalei, bet teko pripažinti varžovo pranašumą. Rungtynės žiūrovams ir sirgaliams buvo įdomios, nes iki rungtynių galo nebuvo aišku, kuri komanda laimės ir taps pirmos grupės čempionė. „VRA-Tomosta“ sveikina savo varžovą su pergale ir iškovotu čempiono vardu.

Ateinantį šeštadienį, rugsėjo 26 d., kviečiame savo sirgalius palaikyti „VRA-Tomosta“ komandą bei užbaigti sezoną pergalingai, įsitvirtinant antroje vietoje. Rungtynės vyks Vingio parko regbio stadione (M. K. Čiurlionio g. 112, Vilnius), pradžia 14.00 val.,  „VRA-Tomosta“ komanda susitiks su Šiaulių „Baltrex-ŠPRC“ komanda.

Sirgalių bei žiūrovų laukia įdomios varžybos ir konkursas, po rungtynių bus traukiami burtai, ir visi, kurie dalyvaus konkurse bus apdovanoti prizais. Iki susitikimo šeštadienį!