Vyrų komandos varžybos Šiauliuose
Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komanda II etape iškovojo pirmą vietą

Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komanda II etape iškovojo pirmą vietą

Praėjusį šeštadienį vyrų komanda „VRA Tomosta“ vyko į Šiaulius, kur vyko Lietuvos regbio 7 čempionato II etapas. Komanda vyko kartu su treneriais G. Chubinidze ir V.Valiu. Čempionate dalyvavo 5 komandos: Vilniaus „VRA Tomosta“, Šiaulių „Baltrex  Dubleriai“, Šiaulių „ŠRA-Baltrex“, Panevėžio „Klevas PRS“ ir Plungės „Perkūnas-Kuršiai“.

Pirmąsias varžybas „VRA Tomosta“ žaidė su Šiaulių regbio komanda „Baltrex-Dubleriai“, varžybas laimėjo rezultatu 24-5. Antrosios varžybos vyko tarp „VRA Tomosta“ ir Šiaulių „ŠRA Baltrex“, varžybos sužaistos lygiosiomis 12-12. Trečiose varžybose VRA priešininkai buvo Panevėžio „Klevas PRS“, varžybas, rezultatu 7-19, laimėjo „VRA Tomosta“. Paskutinės varžybos vyko su Plungės komanda „Peronas-Kuršiai“. VRA vyrų komandą taip pat lydėjo sėkmė. Vilniečiai laimėjo rungtynes, rezultatu 12-24.

Geriausiu „VRA-Tomosta“ komandos žaidėju išrinktas – Etienne Hestin.

Žaidimas buvo įtemptas, bet mums pavyko susikaupti ir laimėti prieš varžovus, – kalbėjo komandos treneris G. Chubinidze. Kartu su komanda negalėjo vykti stiprūs žaidėjai. Kai kurie žaidėjai yra patyrę traumas, M. Butkevičius žaidė Lenkijoje už LRF rinktinę. Tačiau smagu tai, kad jaunesni ir mažesnę patirtį turintys regbininkai galėjo išbandyti savo jėgas aikštelėje. Aš labai džiaugiuosi už komandos pergalę, – kalbėjo komandos treneris.