Vyrų komandos pralaimėjimas

2019-09-22 Nr.8Vingio parko regbio stadione, rugsėjo 22 d., susirinko nemažas būrys regbio gerbėjų, kur vyko 2019 m. Lietuvos regbio regbio-15 vyrų I grupės čempionatas. Čempionate dalyvauja septynios komandos: Vilniaus „Geležinis vilkas“, Vilniaus „VRA-Tomosta“, Kauno „Ąžuolas“, Šiaulių „Vairas-Tauras-Citma“, Šiaulių „Baltrex-PRC“, „Klaipėdos kovas-Plungės Perkūnas“, Panevėžio RK „Klevas-Ryšių Statyba“.

Varžybų aikštelėje susitiko „VRA-Tomosta“ ir „Geležinis vilkas“ komandos. Vyrų komandai tai jau trečiosios varžybos. Varžybos vyko įnirtingai, pirmąjį kėlinį, rezultatu 19–14, laimėjo „VRA-Tomosta“. Tačiau reikėjo pripažinti varžovų pranašumą šiose varžybose. Vilniaus „VRA-Tomosta“ ir Vilniaus „Geležinis vilkas“ komandų varžybas baigėsi rezultatu 22–29, „Geležinis vilkas“ komandos pergalė.

2019-09-22 Nr.7Praėjusį savaitgalį vyko dar dvejos rungtynės. Šiaulių „Baltrex-PRC“ susitiko su „Klaipėdos kovas-Plungės Perkūnas“. Varžybas laimėjo klaipėdiečiai, rezultatas 10–48. Taip pat varžybos vyko tarp Šiaulių „Citma-Vairas-Tauras“ ir Panevėžio RK „Klevas-Ryšių Statyba“ komandų. Varžybas, rezultatu 81–25, laimėjo šiauliečiai.

Komanda nuo pirmų minučių varžybas pradėjo energingai ir jau per pirmąsias 20 min. pelnė 19 taškų, bet po to varžovai rezultatą išlygino ir žaidimas jau buvo ne į mūsų pusę, teigė vyrų komandos treneris V. Valys. Antrasis kėlinys prasidėjo apylyge kova, bet po to grumtynių „VRA-Tomosta“ komandos žaidėjams neužteko jėgų ir pasipylė klaidos, apgailestavo treneris. Giorgi Chubinidze buvo pripažintas griausiu „VRA-Tomosta“ komandos žaidėju.

2019-09-22 Nr.4Po rungtynių buvo suorganizuotas konkursas, kas laimės rėmėjų įsteigtą „Pušku Pušku“ sėdmaišį, bei specialiuosius VRA prizus. Varžybų metu, norintys dalyvauti konkurse, turėjo būti su VRA atributika ar plakatu, palaikančiu VRA vyrų komandą. Prizus laimėjo: VRA Polo marškinėlius laimėjo Erika Šimkonytė, VRA šaliką laimėjo Aušra Žemienė, o pagrindinį rėmėjų UAB „Pupt“ prizą – „Pušku Pušku“ sėdmaišį laimėjo Diana Stravinskienė. Buvo apdovanoti ir išradingiausi sirgaliai, jais tapo Artūras ir Rita Karapetjanai, dovanų sirgaliai gavo VRA regbio marškinėlius.

Kitas rungtynes „VRA-Tomosta“ vyrų komanda žais spalio 6 d. Panevėžyje su Panevėžio RK „Klevas-Ryšių Statyba“ komanda.

Daugiau Sauliaus Čirbos nuotraukų albumas ir Ivetos Ramanauskaitės nuotraukų albumas