Vyrų komandos pergalė Panevėžyje

2020-09-05 Nr.1Rugsėjo 5 d. Panevėžyje vyko 2020 m. Lietuvos regbio federacijos R-15 čempionato varžybos, kur dalyvavo vyrų komanda „VRA-Tomosta“, treniruojama trenerių Vidmanto Valio ir Giorgi Chubinidze.

Čempionate dalyvauja šešios komandos: Vilniaus „VRA-Tomosta“, Vilniaus „Geležinis Vilkas“, Šiaulių „Vairas-Tauras-Citma“, Šiaulių „Baltrex-ŠPRC“, Panevėžio RK „Klevas-PRS“ ir „Klaipėdos Kovas – Plungės Perkūnas“

„VRA-Tomosta“ praėjusį šeštadienį žaidė su Panevėžio RK „Klevas-PRS“ komanda, pirmas kėlinys laimėtas rezultatu 17-5, antrame kėlinyje VRA vyrai kovojo iki varžybų pabaigos ir iškovojo pergalę, varžybos laimėtos rezultatu 54-22, vilniečių pergalė. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas – Domantas Alenskas.

2020-09-05 Nr.2Komanda rungtynės pradėjo nesusikaupusi ir jau nuo pirmų minučių darė klaidas. Po dešimties minučių žaidimas pradėjo gerėti ir buvo pelnyti pirmieji taškai. Komandai galėjome pelnyti ir daug daugiau taškų, – kalbėjo treneris V. Valys, bet klaidos nedavė rezultatyviai užbaigti atakų. Antrame kėlinyje komanda pradžioje buvo nesusikaupusi, buvo prasta gynyba, darė nuošales ir nespėdavo po greitų baudų įžaidimo atsitraukti, taip varžovas pelnydavo greitus taškus ir rezultatą išlygino. Teko daryti keitimus ir išleisti į aikštelę tuos žaidėjus, kurie norėjo kovoti ir laimėti. Jų išėjimas į aikštę suaktyvino žaidimą, žaidėjai susijungė pergalės, – kalbėjo treneris V. Valys.