Vyrų komandos pergalė

2020-06-20 Nr.1bBirželio 20 dieną „Geležinio Vilko“ regbio stadione šeimininkai organizavo turnyrą „Anti-Corona“ taurei laimėti. Dalyvavo trys komandos: Vilniaus „VRA-Tomosta“, Vilniaus „Geležinis Vilkas“ ir Kauno „Ąžuolas“.

„VRA-Tomosta“ žaidė 2 rungtynes. Pirmosios rungtynės vyko tarp Vilniaus „VRA-Tomosta“ ir Kauno „Ąžuolas“, rezultatu 21-19, VRA laimėjo. Antrosios rungtynės sužaistos su turnyro organizatoriais Vilniaus „Geležinis vilkas“ komanda, VRA pavyko įveikti varžovus, rungtynės laimėtos rezultatu 17-14. Antrą vietą turnyre iškovojo kauniečių komanda „Ąžuolas“, o treti liko Vilniaus komanda „Geležinis Vilkas“.

„VRA-Tomosta“ komanda tapo turnyro nugalėtojais ir iškovojo taurę. Wamba Keumo Guyvis Herman buvo pripažintas griausiu šio turnyro žaidėju.

2020-06-20 Nr.2bRungtynėse dalyvavo 17 žaidėjų, „VRA-Tomosta“ turėjo tik du atsarginius žaidėjus. Jau pirmomis minutėmis nedidelę traumą gavo Dainius Žepnickas, – apgailestavo treneris V. Valys. Todėl jau rungtynių pradžioje komanda liko tik su vienu atsarginiu žaidėju, komandos vyrai turėjo žaisti be pakeitimų. Treneris džiaugėsi, kad komanda labai gerai dirbo gynyboje ir atakose. Komanda pradeda žaisti bendrą žaidimą ir geriau kontroliuoti kamuolį. Komandoje žaidė net penki jauni žaidėjai, kurie šauniai prisijungė prie pagrindinės komandos ir sėkmingai kovojo varžybose.

Treneris G. Chubinidze puikiai padirbėjo rungtynių metu aikštelėje, davė daug patarimų ir nurodymų atakuojant ir ginantis. Ir toliau gerą žaidimą demonstravo Tomas Kušlevič bei Mantas Butkevičius. Visa komanda kovojo be pakeitimų ir žaidė vis stabiliau, tad galima visus žaidėjus pagirti už kovingumą ir iškovotą antrą taurę po karantino, – kalbėjo treneris V. Valys.

Artimiausios rungtynės vyrų komandos laukia jau tik rugpjūčio 30 d., varžybos vyks su Klaipėdos ir Plungės jungtinės komanda.